Cameron Boyce został skremowany. Prochy odebrał jego ojciec

2019-07-17 12:46
Cameron Boyce nie żyje
Autor: agefotostock/East News

Śmierć Camerona Boyce wstrząsnęła wszystkimi fanami młodego gwiazdora, a rodzina aktora wciąż nie może pogodzić się z odejściem swojego ukochanego syna i brata. Cameron Boyce miał za sobą kilka ciekawych ról i perspektywy na wspaniałą karierę. Szczęście przerwała poważna choroba.

20-letni Cameron Boyce, znany z takich produkcji jak Jessie czy Następcy, zmarł nagle w nocy z 6 na 7 lipca 2019 roku. Młody aktor cierpiał na epilepsję i to właśnie poważny atak choroby doprowadził do jego śmierci. Z powodu odejścia gwiazdora twórcy Następców 3 odwołali oficjalną premierę produkcji i galę z czerwonym dywanem. Śmierć aktora wciąż opłakuje jego rodzina.

>> Następcy 3: premiera filmu odwołana po śmierci Camerona Boyce

Teraz, podczas uroczystości w domu pogrzebowym Forest Lawn w Hollywood Hills bliscy pożegnali Camerona.

Ciało Camerona Boyce skremowano

Jak poinformował serwis TMZ, ciało 20-letniego Camerona Boyce zostało skremowane, a prochy przekazane ojcu aktora, Victorowi Boyce. Mimo kremacji, w sprawie śmierci Camerona wciąż prowadzone jest śledztwo.

Przypomnijmy, że trzy dni po śmierci Camerona Boyce jego rodzina wydała oświadczenie, w którym potwierdziła, że przyczyną jego odejścia był atak padaczki.

Tragiczna śmierć Camerona wynikała z ataku spowodowanego trwającym stanem chorobowym, a chorobą tą była padaczka. Wciąż próbujemy przejść przez ten niezwykle trudny czas i nadal prosimy o uszanowanie prywatności aby rodzina i wszyscy, którzy go znali i kochali, opłakali jego stratę i przygotowali jego pogrzeb - który sam w sobie, jest bolesny.

- brzmiało oświadczenie.

Cameron Boyce był jedną z największych gwiazd Disney Channel. Cameron zadebiutował na ekranie już w wielu 9 lat, gdy zagrał w horrorze Lustra. Następnie przyszedł czas na rolę w filmie Duże dzieci u boku Salmy Hayek i Adama Sandlera, serialu Jessie i produkcjach z serii Następcy.

>> Cameron Boyce nie żyje. Jego ostatni wywiad pokazuje, jaki był naprawdę

Cameron Boyce
Autor: Rex Features/East News
Salma Hayek, Cameron Boyce
Autor: Charbonneau/REX Shutterstock/EAST NEWS
NAJNOWSZE