Cameron Boyce nie żyje. Jego ostatni wywiad pokazuje, jaki był naprawdę

2019-07-07 11:55
Cameron Boyce
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Fani Disneya opłakują śmierć Camerona Boyce. 20-letni gwiazdor zmarł we śnie, o czym poinformowała jego rodzina. Aktor od dłuższego czasu zmagał się z chorobą, jednak nie tracił chęci do życia i pomagania innym. O tym właśnie opowiadał w wywiadzie, jakiego udzielił dwa miesiące przed śmiercią...

Fani Camerona Boyce z całego świata opłakują śmierć swojego ulubieńca. Gwiazdor serialu Jessie zmarł w wieku 20 lat, o czym poinformowała jego rodzina. Wiadomo, że aktor walczył z chorobą, jednak bliscy Camerona nie zdradzili na jej temat żadnych szczegółów.

Nikogo nie dziwi, że Cameron Boyce był jedną z największych gwiazd Disney Channel. Młody gwiazdor miał wszystko, czego potrzeba do zrobienia kariery - talent, nieprzeciętną urodę, sympatyczne usposobienie i otwartość. Cameron zadebiutował na ekranie już w wielu 9 lat, gdy zagrał w horrorze Lustra. Następnie przyszedł czas na rolę w filmie Duże dzieci, serialu Jessie i produkcjach z serii Następcy.

Cameron Boyce nie żyje. Jaki był?

Krótko przed śmiercią Cameron Boyce coraz poważniej angażował się w działania filantropijne i wspieranie najróżniejszych fundacji. O swojej potrzebie pomagania innymi mówił w ostatnim wywiadzie, którego udzielił. Było to dwa miesiące temu.

W mojej rodzinie jest długa linia ludzi, którzy coś zmieniali. Podążam śladami naprawdę silnych mężczyzn i kobiet, którzy pokazali mi, co to znaczy pomagać; to najlepszy sposób na spełnienie się. Za każdym razem, gdy rozmawiam z kimś, kto podziela tę podobną pasję, rozmawiamy o tym, że nie ma wielu uczuć bardziej euforycznych. Zmiana czyjegoś życia pozytywnie zmienia również twoje na lepsze. Wiele osób ma serce do pomagania, ale wiele nie wie, jak to zrobić. Staram się być pomostem dla tych ludzi - czy to oznacza zaangażowanie ich w jedną z moich kampanii, czy też zainspirowanie ich, pokazując im plan zaangażowania innych.

- mówił.

Cameron Boyce zmarł 7 lipca 2019 roku w wieku 20 lat. Popularność zdobył dzięki produkcjom Disney Channel.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#bestteefinthegametour Post udostępniony przez Cameron Boyce (@thecameronboyce)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🥳 Post udostępniony przez Cameron Boyce (@thecameronboyce)
NAJNOWSZE