Były chłopak Jennifer Lopez NIE ŻYJE! J.Lo i David Cruz byli razem 10 lat!

2020-03-24 16:57 mw
Jennifer Lopez
Autor: Robert O'Neil/SplashNews.com/East News

W Nowym Jorku w wieku 51 lat zmarł David Cruz, pierwsza wielka miłość Jennifer Lopez! David i J.Lo spotykali się, kiedy piosenkarka miała zaledwie 15 lat. Ich drogi rozeszły się, kiedy Jennifer zaczęła robić wielką karierę w Hollywood.

Nie żyje dawny chłopak Jennifer Lopez, David Cruz

Jak podaje magazyn People cytując przedstawicieli szpitala w Nowym Jorku, 51-letni David Cruz zmarł w minioną sobotę. Przyczyną śmierci mężczyzny była choroba serca. 

PIERWSZA WIELKA MIŁOŚĆ JENNIFER LOPEZ

W latach 90. David Cruz spotykał się z Jennifer Lopez. Gwiazda miała wówczas zaledwie 15 lat, ale traktowała ten związek bardzo poważnie. David i Jennifer spotykali się aż przez 10 lat!

Kiedy Jennifer Lopez zaczęła robić karierę, jej związek z Davidem Cruzem rozpadł się, ale oboje nadal utrzymywali kontakty.

Cruz współpracował z J.Lo przy kilku produkcjach filmowych w jednej z wytwórni w Hollywood, gdzie był zatrudniony jako asystent produkcji.

Jennifer Lopez jest obecnie zaręczona z byłym gwiazdorem ligi baseballa, Alexem Rodriguezem, z którym spotyka się od 2017 roku.

Wcześniej J.Lo była żoną Ojani Noa (1997-98), Crisa Judda (2001-2003) oraz Marka Anthony’ego (2004-2014). Z tym ostatnim Jennifer Lopez ma dwójkę dzieci: bliźnięta Emme Maribel i Maxa Davida.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE