Była dziewczyna księcia Harry'ego komentuje Megxit! Pokazała klasę

2020-01-17 13:46 kp
Cressida Bonas, książę Harry
Autor: Rex Features/East News; SplashNews.com/East News

Cały świat nadal zastanawia się, jak Meghan Markle i książę Harry wyobrażają sobie życie po odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej. Złośliwi nie oszczędzają przy tym Sussexów, wytykając im egoizm i brak szacunku dla królowej. Megxit to idealna okazja dla krytyków takich jak Piers Morgan, by publikować swoje zarzuty wobec książąt.

Rezygnacja Meghan Markle i księcia Harry'ego z funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej to sprawa, która rozgrzewa do czerwoności nie tylko Brytyjczyków, ale internautów z całego świata! Powody decyzji książąt, sposób jej ogłoszenia i ich plany na przyszłość są gorąco omawiane na całym świecie - choć dziś wydaje się, że temat najbardziej zainteresował... Kanadyjczyków, którzy na poważnie przestraszyli się, że to na nich spoczną koszty utrzymania książęcej pary.

Szukające dodatkowych sensacji media zwróciły się tymczasem z pytaniem o Megxit do... Cressidy Bonas, byłej dziewczyny księcia Harry'ego. Jej odpowiedź może mocno zaskoczyć.

Cressida Bonas o Megxicie

Cressida Bonas to jedna z najpoważniejszych byłych dziewczyn księcia Harry'ego. Aktorka i młodszy brat księcia Williama byli parą od 2012 do 2014 roku. Ich związek rozpadł się z powodu nadmiernego zainteresowania mediów - Cressida nie była przygotowana na aż tak wielką "popularność" i męczyła ją ciągła obecność w tabloidach. Jej odpowiedź na pytanie o decyzję księcia Harry'ego i Meghan Markle nie powinna więc dziwić.

Nie zająłbym stanowiska w tej sprawie, ponieważ byłby to nagłówek. Chcę porozmawiać o mojej pracy. A także z szacunku. Jak to się mówi? Jak bym się czuła, gdyby piłka była po drugiej stronie i mój ex mówiłby o mnie? „To było dawno temu, więc kiedy wraca, czuję się dziwnie, ponieważ jestem teraz w zupełnie innym miejscu - biorę ślub, wiele się nauczyłam. Czuję się bardziej komfortowo we własnej skórze. Dorastam.

- powiedziała Cressida Bones.

O tym, że Cressida Bones i książę Harry rzeczywiście darzą się dużym szacunkiem świadczy chociażby fakt, że aktorka była zaproszona na ślub księcia z Meghan Markle w 2018 roku.

NAJNOWSZE