Bruce Willis OGOLIŁ córce głowę! Tallulah wygląda, jak Demi Moore? WIDEO

2020-04-08 18:39 nk
Tallulah Willis, Demi Moore
Autor: KAT / Splash News/EAST NEWS, caravan Pictures/Collection Christophel/East News

Podczas wspólnej rodzinnej kwarantanny w domu Demi Moore Bruce Willis miał okazję sprawdzić się w roli fryzjera swojej córki. Tallulah Willis została ogolona prawie na łyso! Fanom kojarzy się z fryzurą Demi z filmu G.I. Jane. Rzeczywiście tak wygląda? Zobaczcie filmik!

20 lat po rozwodzie Demi Moore i Bruce Willis zacieśniają rodzinne więzi. Jak Was informowaliśmy, ex para spędza razem czas domowej kwarantanny. Towarzyszą im wszystkie trzy wspólne córki, a także kilka innych osób.

Demi i Bruce praktycznie od rozwodu są przyjaciółmi, jednak taki obrót sprawy może zaskoczyć - zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Willis ma żonę, a z nią dwie kolejne córki!

Bruce Willis domowym fryzjerem?!

Okazuje się, że podczas wspólnej kwarantanny Bruce Willis i Demi Moore nie nudzą się. Ostatnio aktor miał okazję spróbować swoich sił jako domowy fryzjer. Najmłodsza córka Willisa i Moore, Tallulah Belle, została przez ojca ogolona maszynką do włosów.

26-latka już kiedyś miała króciutkiego jeżyka i teraz, podobnie jak wtedy, wszystkim przywodzi na myśl jedną z najgłośniejszych ról swojej matki, w filmie G.I. Jane. Rzeczywiście podobna?

Wyświetl ten post na Instagramie.
🤝 Post udostępniony przez tallulah (@buuski)
Demi Moore
Autor: caravan Pictures/Collection Christophel/East News
Tallulah Belle Willis
Autor: KAT / Splash News/EAST NEWS
NAJNOWSZE