Demi Moore i Bruce Willis

i

Autor: www.instagram.com/buuski

Demi Moore i Bruce Willis RAZEM na kwarantannie! Żona Bruce'a KOMENTUJE sytuację!

2020-04-07 22:43

20 lat po rozwodzie Demi Moore i Bruce Willis zamknęli się razem w domu z córkami i ich chłopakami, by wspólnie przetrwać kwarantannę! Fani byli w szoku, gdy dowiedzieli się, że nie ma z nimi obecnej żony Bruce'a, Emmy Heming! kobieta skomentowała wspólne zdjęcie Moore i Willisa na Instagramie aktorki!

Pandemia koronawirusa zmusza do czasem niełatwych decyzji życiowych. W wielu krajach - w tym w Polsce i w USA - obowiązuje kwarantanna domowa i zakaz opuszczania miejsca pobytu bez wyraźnej potrzeby.

Dla niektórych gwiazd - zwłaszcza tych, które są po rozwodzie, a mają wspólne dzieci - oznacza to konieczność podjęcia postanowienia, czy swoją izolację od świata spędzić z byłym partnerem, czy osobno. W obecnych okolicznościach wzajemne odwiedzanie się byłoby bowiem bardzo nieodpowiedzialnym pomysłem.

Demi Moore z Brucem Willisem. A jego żona?!

Taką decyzję podjęła m.in. Khloe Kardashian, która dla dobra córki, True, zamknęła się w domu z jej tatą, Tristanem Thompsonem.

Jak się okazuje, również Demi Moore spędza ten trudny czas z byłym mężem. Aktorka rozwiodła się z Brucem Willisem w 2000 roku po 13 latach małżeństwa. Para ma razem trzy córki i od początku pozostaje w przyjacielskich relacjach. Teraz okazuje się, że te relacje są mocno zażyłe, bo dla Demi Bruce zostawił samą w domu obecną żonę i dwie najmłodsze córki!

Demi Moore i jedna z córek aktorskiej pary, Tallulah, opublikowały na swoich Instagramach zdjęcia z rodzinnej kwarantanny z Brucem. W domu, jak się okazuje, towarzyszy im jeszcze kilka osób, w tym wszystkie trzy córki aktorów i ich partnerzy. Wszyscy są ubrani w biało-zielone pasiaste piżamy.

Zacieśnianie rodzinnych więzi

- podpisała swoje zdjęcie Demi Moore. Post skomentowała żona Bruce'a Willisa.

Zacieśnianie więzi w najlepszym wydaniu... Kocham i tęsknię za wami, kochani

- napisała w komentarzu Emma Heming.

Spodziewaliście się tak zawiłych relacji rodzinnych?! To, co nas najbardziej zaskakuje, to pełna akceptacja żony Bruce'a dla zaistniałej sytuacji!

Hotplota 7 IV
Wyświetl ten post na Instagramie.
chaotic neutral Post udostępniony przez tallulah (@buuski)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Family bonding ? Post udostępniony przez Demi Moore (@demimoore)