Brooklyn Beckham i Nicola Peltz

i

Autor: Rex Features/East News

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz nie spędzą razem świąt. Zatrzymała ich pandemia

2020-12-23 10:55

Związek Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz byłby idealny, gdyby nie fakt, że zakochani mieszkają na różnych kontynentach. Ta niedogodność sprawia narzeczonym sporo problemów zwłaszcza teraz, gdy w czasie pandemii możliwości przemieszczania są ograniczone i często wiążą się z kwarantanną. Z tego powodu para nie spędzi razem świąt...

Dokładnie rok temu związek Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz dopiero rozkwitał. Para spotkała się po raz pierwszy jesienią 2019 roku, tuż po rozstaniu syna Beckhamów z Haną Cross. Krótko po nowym roku zakochani chwalili się w sieci pierwszymi wspólnymi zdjęciami. Pamiętacie?

Ponieważ z zeszłym roku ich związek był bardzo świeży, Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zapewne spędzili poprzednie święta osobno, ze swoimi rodzinami. Tym razem jednak celebryci są już oficjalnie zaręczeni i nic dziwnego, że marzyli o wspólnych świętach. Ich plany pokrzyżowała jednak pandemia.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz rozdzieleni na święta

Jak donoszą brytyjskie media, Brooklyn Beckham i Nicola Peltz spędzą święta osobno. Celebrytka zostanie z rodziną na Florydzie, a Brooklyn ze swoimi bliskimi w Cotswold. Przylot do ukochanego były dla aspirującej aktorki wyjątkowo trudny, zwłaszcza po ostatnich restrykcjach, jakie wprowadzono w Wielkiej Brytanii ze względu na odkrycie nowej mutacji koronawirusa.

Gdy już jednak zakochanym uda się spotkać, będą dalej planować swój ślub. Przypomnijmy, że para ma się pobrać w 2022 roku i już dziś planuje co najmniej dwie ceremonie - jedną na Florydzie urządza ojciec-miliarder Nicoli, Nelson Peltz, a drugą David i Victoria Beckham. Media już dziś nie mają wątpliwości, że może to być jeden z najdroższych ślubów w najbliższych latach.

Czekacie na to?

ESKA XD #012