Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wzięli cichy ślub? Ale wesele będzie Z POMPĄ!

2020-08-10 13:11 KP
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Brooklyn Beckham zaskoczył cały świat - w tym swoich własnych rodziców - oświadczając się po kilku miesiącach związku swojej ukochanej, Nicoli Peltz. Ponieważ status materialny rodziców młodej aktorki jest jeszcze lepszy niż państwa Beckhamów, od początku można było się spodziewać, że czekają nas bardzo luksusowe i wystawne przyjęcia ślubne.

Brooklyn Beckham zasłynął w ostatnich latach głównie za sprawą swoich licznych i burzliwych romansów. W ustatkowanie syna w ostatnim czasie zaczęli powątpiewać nawet jego rodzice - młody celebryta zdawał się świetnie odnajdywać jako bohater kolejnych historii w tabloidach. Aż do czasu poznania Nicoli Peltz. Po pełnym kłótni związku z Haną Cross jego nowa relacja to prawdziwa rewolucja.

W lipcu tego roku Brooklyn Beckham ogłosił, że oświadczył się swojej nowej ukochanej. Newsa z prawdziwą radością przyjęli Victoria i David Beckham, którzy zdążyli już poznać przyszłych teściów syna - miliarderów z Nowego Jorku. Szybko stało się więc jasne, że na ślubie młodej pary nikt nie będzie oszczędzał.

>> Brooklyna Beckhama i Nicolę Peltz połączyły PIENIĄDZE? Jej ojciec to miliarder!

Ślubne plany Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz

Dlatego tym bardziej zaskoczyły ostatnie doniesienia, zgodnie z którymi Brooklyn Beckham i Nicola Peltz byliby już po ślubie. Młoda aktorka osobiście pochwaliła się ostatnio na Instagramie zdjęciem z obrączką na palcu ukochanego.

Czy więc para poszła w trend znany ostatnio wśród gwiazd i wzięła pierwszy, cichy ślub? Warto przypomnieć, że tylko w ostatnim czasie w ten sposób ślub wzięli Justin Bieber i Hailey Bieber, Sophie Turner i Joe Jonas czy Heidi Klum i Tom Kaulitz. Wszyscy oni jakiś czas po cichej ceremonii wyprawili bajeczny ślub i wesele z tłumem gości.

Być może Brooklyn Beckham i Nicola Peltz poszli w ich ślady, zwłaszcza, że z powodu pandemii na wystawne wesele będą musieli zapewne jeszcze trochę poczekać. A plany są naprawdę rozbudowane - na początek trzy przyjęcia: po jednym wyprawionym przez każdych z rodziców i jego urządzone przez samych młodych. Okazuje się, że w sprawę wchodzi polityka...

Było wiele problemów logistycznych z imprezami zaręczynowymi Brooklyna i Nicoli. Tata Nicoli przyjaźni się z Trumpem i wieloma republikanami, co jest całkowitym przeciwieństwem przyjaciół Victorii. Ona uważa, że ​​wielu jej liberalnych przyjaciół nie pójdzie na imprezę z Trumpem, więc planuje imprezę w Wielkiej Brytanii. Tak więc teraz jest jedna w Wielkiej Brytanii, jedna na Florydzie i jedna w Nowym Jorku. A potem, oczywiście, jest całe planowanie samego ślubu.

- czytamy w The Sunday Mirror.

Zapowiadają się pracowite miesiące!

NAJNOWSZE