Britney Spears

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER // screen z Instagrama

INSTAGRAM

Britney Spears znowu wygląda jak 20-latka! Drobna zmiana, a robi mega różnicę

2023-03-30 16:11

Posty publikowane przez Britney Spears w mediach społecznościowych nie zawsze spotykały się z aprobatą internautów. W związku z tym księżniczka popu zdecydowała się na wyłączenie komentarzy. Najnowsze wideo, jakie zamieściła na swoim Instagramie, zachwyciło jej fanów. Piosenkarka wygląda na nim jak sprzed lat!

Britney Spears na nowo uczy się żyć po swojemu. Po blisko 14 latach księżniczka popu doczekała się zniesienia kurateli, którą od lutego 2008 roku nieprzerwanie sprawował nad nią jej własny ojciec. Wskutek orzeczenia sądu Jamie Spears kontrolował właściwie wszystkie aspekty życia swojej sławnej córki, zaczynając od podejmowania decyzji dotyczących przebiegu jej kariery zawodowej, a kończąc na sferach prywatnych, takich jak założenie rodziny. Znana na całym świecie gwiazda nie ukrywa, że doświadczenia z przeszłości są powodem licznych traum, a szeroko komentowane posty, jakie zamieszcza na swoim Instagramie, pomagają jej w procesie uzdrawiania. Najnowsze wideo piosenkarki zachwyciło jej fanów. Artystka wygląda na nim zupełnie jak kilkanaście lat temu! Czujni wielbiciele odkryli, co sprawiło, że ich idolka z dnia na dzień wyraźnie odmłodniała. To drobna zmiana.

Media znów robią z Britney Spears "wariatkę". Wcale nie miała epizodu maniakalnego!

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

Britney Spears jak kiedyś

Fani Britney Spears, gdy jeszcze mogli zamieszczać komentarze pod jej postami, często apelowali do artystki, by zrezygnowała z używania ciemnego cienia do powiek. Zdaje się, że gwiazda w końcu ich posłuchała, a różnica jest kolosalna. Na najnowszym filmiku księżniczka popu wygląda jak dwudziestolatka! Z pewnością spora w tym też zasługa dobrego światła i białych kozaczków, które chyba z nikim nie kojarzą się tak bardzo, jak właśnie z Britney z przełomu wieków.

Sonda
Pamiętasz początki Britney Spears?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE