Britney Spears nie zamierza poprawiać ciała! "Wolałabym spaść z klifu"

2021-10-15 22:02 es

Britney Spears kontynuuje na Instagramie swoją nagą batalię o wolność. Gwiazda publikuje zdjęcia topless, a w opisie dzieli się z fanami różnymi refleksjami. Tym razem wzięła pod lupę konsultacje w sprawie poprawienia sylwetki. Britney Spears nie zamierza z nich korzystać!

Historia Britney Spears znów jest dzisiaj na ustach wszystkich. Gwiazda stoczyła medialną batalię z własnym ojcem i wygrała. Po 13 latach Jamie Spears został odsunięty od kurateli. Teraz wokalistka jest bliżej niż kiedykolwiek odzyskania wolności.

Przy okazji zwiększenia niezależności Britney Spears rozpoczęła na Instagramie nagą batalię. Regularnie publikuje swoje zdjęcia topless i dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami. Z ostatniego wpisu dowiadujemy się, że Britney Spears nie zamierza konsultować z lekarzem potencjalnych poprawek jej ciała.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Britney Spears nie zamierza poprawiać swojego ciała

Po raz kolejny na Instagram gwiazdy wleciało zdjęcie Britney Spears topless. Gwiazda poruszyła temat konsultacji lekarskich, które mają prowadzić do poprawiania ciała. Dla wokalistki ot niedopuszczalne!

Co to jest z konsultacjami na poprawę sylwetki???? Czy to tylko ja, czy ktokolwiek inny też jest urażony tymi doświadczeniami… może jestem bardzo wrażliwa… tak czy inaczej wolałbym spaść z klifu 🕳 niż poprosić lekarza o to by powiedział, co jego zdaniem jest nie tak z wyglądem mojego ciała…

Napisała gwiazda.

Dobrze słyszeć, że samoocena Britney Spears jest na tak wysokim poziomie!

NAJNOWSZE