Britney Spears płacze z wdzięczności fanom za ruch #FreeBritney

2021-10-05 20:30 es

Kuratela Britney Spears jest najważniejszym tematem ostatnich tygodni. Po wielu latach prób udało się odsunąć od niej ojca gwiazdy. Zdaniem zwolenników ruchu #FreeBritney Jamie Spears wykorzystywał córkę i jej pieniądze. Teraz gdy gwiazda ma większa niż kiedykolwiek szansę na wolność, podziękowała swoim fanom za zaangażowanie.

Britney Spears chyba nigdy nie była tak bliska odzyskania wolności. Przez 13 lat jej życiem sterował Jamie Spears. Oficjalnie kuratela została wprowadzona dla dobra gwiazdy, która przeszła publiczne załamanie nerwowe. Szybko jednak fani zaczęli się martwić o swoją idolkę.

Powstał ruch #FreeBritney, który domagał się, by wokalistka odzyskała swoje życie. W ciągu ostatniego roku działania jego zwolenników się nasiliły. Gdy na światło dzienne zaczęły wychodzić niepokojące doniesienia o tym, jak Jamie Spears wykorzystywał swoją córkę i jej pieniądze, ludzie wyszli na ulicę. Podczas rozpraw stawiali się przed sądem z transparentami, domagając się zdjęcia z Britney Spears kurateli.

Kilka dni temu sąd zadecydował, że Jamie Spears zostaje odsunięty od opieki prawnej. To już spory sukces! Britney Spears uznała, że to dobry moment, by podziękować fanom.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Britney Spears dziękuje za ruch #Freebritney

Początkowo #Freebritney był tylko hasłem w internecie. Pod tym hashtagiem powstało wiele szalonych teorii spiskowych. Jednak w ostatnich miesiącach fani Britney Spears stanęli na wysokości zadania, nagłaśniając jej sprawę.

Wyszli na ulicę, by głośno domagać się wolności dla wokalistki. Britney Spears podziękowała im na Instagramie.

Ruch #FreeBritney… nie mam słów… dzięki wam i wasz upór w uwolnieniu mnie z kurateli… moje życie zmierza teraz w tym kierunku !!!!! Ostatniej nocy płakałam przez dwie godziny, bo moi fani są najlepsi i wiem o tym … czuję wasze serca, a wy czujecie moje … tyle wiem, że to prawda 💞 !!!!!

Napisała Britney Spears.

Ruch #FreeBritney miał też wielu zwolenników wśród gwiazd. Oto niektórzy z nich:

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?
NAJNOWSZE