Britney Spears tańczy we fluorescencyjnym stroju kąpielowym i cytuje Pretty Woman! Tęskniliście?

2021-06-02 12:58 kp
Britney Spears
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Britney Spears zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów do filmów, na których tańczy we własnym domu w mniej lub bardziej udanych stylizacjach. Kolejne nagrania gwiazdy wywołują wśród fanów niemały niepokój - część osób twierdzi, że tego typu pląsy nie są normalne dla 39-letniej kobiety. A co, jeśli to jest to, co Brit naprawdę lubi?

Teorii spiskowych na temat profilu Britney Spears na Instagramie jest tak wiele, jak zadziwiających postów gwiazdy. Internauci od dawna z zaskoczeniem obserwują konto wokalistki, na którym lądują posty z kolejnymi tanecznymi występami gwiazdy. Nie brakuje zwolenników teorii, według której w rzeczywistości Brit nie ma władzy nad swoim kontem i prowadzą je jej pracownicy.

Po dramatycznym dokumencie Framing Britney Spears, w którym cały świat zobaczył historię załamania nerwowego Britney Spears i kurateli jej ojca nad nią, fani z jeszcze większą uwagą przyglądają się jej kolejnym krokom w sieci. Tym razem gwiazda znów zaskoczyła.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Britney Spears znów tańczy

Tym razem Britney Spears naprawdę zaskoczyła swoją stylizacją. Gwiazda wbiła się we fluorescencyjny strój kąpielowy, białe kozaczki i futerko - wszystko rodem z lat 90. W takim stroju wokalistka zaprezentowała szalony taniec i wielu jej fanów zastanawia się, jakim cudem udaje jej się wykonywać tak wiele ruchów na raz :)

Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć!

NAJNOWSZE