Britney Spears skończyła 38 lat! Tak świętowała z Samem Asghari

2019-12-03 9:39 kp
Britney Spears, Sam Asghari
Autor: Invision/Invision/East News

Britney Spears w towarzystwie Sama Asghariego świętowała w poniedziałek swoje 38. urodziny. Wokalistka na początku roku walczyła z załamaniem nerwowym, a teraz jest w bardzo dobrej kondycji. Gwiazda od miesięcy odpoczywa w domu i cieszy się towarzystwem ukochanego. Z okazji jej urodzin nie mogło zabraknąć niespodzianek.

Britney Spears nie mogła sobie wyobrazić lepszych urodzin. Wokalistka ma powody do zadowolenia - jej związek z Samem Asghari układa się rewelacyjnie, a ona sama po wielu miesiącach problemów odzyskała równowagę. 2 grudnia 2019 przypadły jej 38. urodziny, które świętowała oczywiście w towarzystwie ukochanego.

Choć początkowo fani z przymrużeniem oka patrzyli na związek Britney Spears z 13 lat od niej młodszym trenerem, dziś wiadomo, że to był strzał w dziesiątkę. Para poznała się w 2016 roku na planie teledysku Slumber Party i od tamtego momentu jest nierozłączna. Sam pomagał gwieździe w najtrudniejszym momencie, gdy w kwietniu trafiła do szpitala psychiatrycznego, a od niedawna coraz częściej mówi w wywiadach o ślubie. Nic więc dziwnego, że zadbał o to, by 38. urodziny Britney Spears były niezapomniane. .

Britney Spears obchodzi urodziny

Britney Spears pochwaliła się na Instagramie video ze swoich urodzin. Jeśli liczyliście na szaleństwa w klubie - będziecie zdziwieni. Brit i Sam spędzili dzień w swoim towarzystwie, odpoczywając, bawiąc się w kręgielni i jeżdżąc na łyżwach. Nie zabrakło też oczywiście urodzinowego tortu w obowiązkowym dla księżniczki popu kolorze - różowym.

Żyjemy, śmiejemy się, kłócimy, a przede wszystkim KOCHAMY ❤️ Istnieje powód, dla którego świat się w tobie zakochał! Możesz być księżniczką popu, ale przede wszystkim jesteś moją księżniczką 👸

- napisał z kolei Sam Asghari na swoim profilu na Instagramie.

Zobaczcie, jak Britney Spears obchodziła 38. urodziny!

Wyświetl ten post na Instagramie.
It’s my Bday Bitches 😳😳😜😜😜 Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)
Britney Spears. Pobiła rekord Guinnessa, teraz jej nie ma. Posłuchaj o upadku gwiazdy. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE