Britney Spears pozdrawia z wakacji i daje fanom dobrą radę. Posłuchają jej?

2021-06-22 13:00 AM
Britney Spears
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Niektóre rzeczy z życia Britney Spears pozostają wielką zagadką. Media i fani na całym świecie zachodzą w głowę, co naprawdę dzieje się z piosenkarką. Odkąd Britney pozostaje pod kuratelą swojego ojca, momentami zachowuje się naprawdę dziwnie.

Britney Spears ma już serdecznie dość kontroli ze strony jej ojca. Również fani martwią się o swoją idolkę i wciąż z utęsknieniem czekają, aż piosenkarka wróci do muzyki. Niestety za wszystkie jej decyzję odpowiada jej zaborczy ojciec. To również przestało podobać się artystce, która już rozpoczęła w sądzie batalię, licząc, że w końcu wyrwie się od zaborczego ojca.

Póki co Britney Spears razem ze swoim ukochanym Samem Asgharim udała się na Maui, wyspę na Hawajach, by trochę odetchnąć. Na Instagramie pojawił się filmik, na którym Britney nie tylko chwali się pięknymi widokami, ale także daje fanom dobrą radę, którą sama w życiu stosuje.

Podczas nagrywania filmiku, Britney w pewnym momencie powiedziała, że „żyje każdego dnia, jakby to był jej ostatni dzień”. Następnie poprosiła, aby jej fani również próbowali tak żyć.

Myślicie, że fani posłuchają rady Britney?

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE