Britney Spears u Oprah Winfrey?! Zdradza, jakie ma plany na wolności

2021-11-17 20:30 es

Długie wywiady u Oprah Winfrey zawsze wzbudzają wielkie emocje... Zdecydowanie osobą, która ma wiele do powiedzenia, jest Britney Spears. Po 13 latach kurateli gwiazda znów usiadła za sterami swojego życia. A bardziej przyziemnie... własnego samochodu. Wokalistka zdradziła sobie plany!

Historia Britney Spears to materiał na film! Powstało o niej w ostatnim czasie kilak dokumentów. Jednak w każdym brakuje najważniejszego elementu... Wokalistki, która mówi, jak to jest być ubezwłasnowolnioną przez 13 lat! Od czasu przełomu w sprawie kurateli zagraniczne media powoływały się na "sprawdzone źródła", które przekonywały, że Britney Spears na pewno będzie chciała opowiedzieć głośno swoją historię.

Teraz gdy piosenkarka znów jest wolna, chętniej korzysta z Instagrama. Wspomniała na nim o wywiadzie u Oprah Winfrey!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Britney Spears udzieli wywiadu Oprah Winfrey?

Oprah Winfrey to legenda amerykańskiego dziennikarstwa. Ostatnio przeprowadziła kilka głośnych wywiadów. Meghan Markle i książę Harry opowiadali u niej o rasizmie w rodzinie królewskiej, a Adele o rozwodzie i nowej płycie. Czy Britney Spears będzie następna?

Równie dobrze mogę zrobić aktualizację na temat moich przemyśleń na Instagramie, zanim pójdę i wyjaśnić rzeczy prosto do @Oprah 🤔😜🤷🏼‍♀️ !!!!! To znaczy, kto wie… Wiem, jak żenujące jest dzielenie się faktem, że nigdy nie widziałam gotówki lub nie mogłam prowadzić samochodu…. ale szczerze to wciąż mnie to zadziwia. Każdego dnia zastanawiam się, jak moja rodzina i opiekunowie byli w stanie zrobić to, co mi zrobili… to było demoralizujące i poniżające !!!!

Dalej Britney Spears nie szczędziła rodzinie gorzkich słów.

Nie wspominam nawet o wszystkich złych rzeczach, które mi zrobili, za które wszyscy powinni siedzieć w więzieniu… tak, w tym moja matka chodząca do kościoła !!!! Jestem przyzwyczajona do utrzymywania pokoju dla rodziny i trzymania gęby na kłódkę… ale nie tym razem… NIE ZAPOMNIAŁAM i mam nadzieję, że dziś wieczorem spojrzą w górę i będą wiedzieć, DOKŁADNIE O CO CHODZI!!!

Gwiazda opublikowała także wideo, w którym wspomniała najczęściej pojawiające się pytanie. Jakie Britney Spears ma plany po odzyskaniu wolności. Wokalistka teraz po prostu czerpie radość z najprostszych przyjemności, których przez 13 lat nie mogła odczuwać.

Byłam pod kuratelą 13 lat. To bardzo dużo czasu w sytuacji, w której nie chcesz być... Więc teraz jestem wdzięczna za dosłownie każdy dzień. Za to, że mogę mieć kluczyki do swojego auta, być niezależna [...] kupić świecę! To zwykłe rzeczy dla innych kobiet, ale robią ogromną różnicę. Jestem za to wdzięczna. To miłe. To naprawdę miłe.

Mówiła.

Jeśli Britney Spears faktycznie zdecyduje się na wywiad u Oprah Winfrey, to będzie najgłośniejsza rozmowa dekady!

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?

Na nagraniu Britney Spears podziękowała również ruchowi #FreeBritney. Zobaczcie, które gwiazdy go wspierają:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE