Adele przebiła Oscary! Wywiad u Oprah Winfrey to hit oglądalności

2021-11-16 17:20 es

Adele wróciła do show-biznesu w wielkim stylu. W niedzielę odbyło się specjalne wydarzenie transmitowane w CBS. W ramach One Night Only wokalistka nie tylko zagrała koncert, ale tez udzieliła długiego wywiadu Oprah Winfrey. Wiadomo było, że będzie to hit, ale wyniki oglądalności zadziwiają. Adele przebiła relację z Oscarów!

Adele to najczęściej komentowana w ostatnich tygodniach gwiazda. Po sześciu latach przerwy wróciła z nową muzyką. Premiera płyty 30 to tylko jeden z elementów. W ramach jej promocji przygotowano mnóstwo atrakcji.

Zdecydowanie najważniejszym był transmitowany w niedzielę w CBS w specjalny koncert One Night Only. Adele wróciła do show-biznesu w wielkim stylu! Nie tylko zagrała nowy materiał, ale również udzieliła długiego wywiadu Oprah Winfrey.

Oglądalność przebiła wszelkie oczekiwania!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Adele popularniejsza od rozdania Oscarów

Choć Oscary uznaje się za najważniejsze nagrody w branży aktorskiej, od kilku lat gala ich rozdania traci na znaczeniu. A jednak przyciąga przed telewizory sporą publikę. W końcu to mnóstwo gwiazd w jednym pomieszczeniu! Tegoroczną uroczystość oglądało 9,85 miliona osób. Adele przebiła ten wynik!

Wywiad u Oprah Winfrey i koncert w ramach One Night Only sprawiły, że dziś o Adele mówią wszyscy. Według The Hollywood Reporter średnio 9,9 miliona widzów oglądało show!

Według doniesień The Mirror, stacja CBS może wygenerować ponad 100 milionów dolarów zysku. Oczywiście ponieśli też koszta... Informator donosi, że zapłacili „co najmniej 5 milionów dolarów, ale być może nawet 7 milionów” za debiut wywiadu właśnie na swojej antenie.

Ta jesień należy do Adele!

Rozwiążesz ten quiz o Adele bez błędów?

Pytanie 1 z 6
W 2012 roku magazyn Time uznał Adele za jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE