Britney Spears NAGO tarza się na plaży na Instagramie. Dodała zdjęcia na Instagrama

2022-03-01 16:39 Adrian Rybak
Britney Spears
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Britney Spears od wielu lat jest na świeczniku. Każdy jej ruch bacznie obserwowany jest przed media oraz fanów. Teraz amerykańska gwiazda zszokowała wiele osób odważnymi zdjęciami i nagraniami na swoim koncie na Instagramie. Księżniczka popu pokazała jak dobrze bawi się na słonecznej plaży będąc naga!

Britney Spears od samych początków swojej kariery wywołuje wiele kontrowersji. W ostatnim czasie spotkała się z wielkim wsparciem fanów z całego świata. Gwiazda musiała walczyć o zdjęcie kurateli, która ograniczała jej wolność. Na szczęście dzięki pomocy prawników i fanów udało się osiągnąć cel i gwiazda jest już całkowicie wolna. Nikogo nie powinno więc dziwić, że Britney postanawia nadrobić stracony czas i świetnie się bawić. Ostatnio na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia i nagrania z wypadu na plażę. Księżniczka popu jest na nich naga! Nie ma jednak wątpliwości, że wygląda na szczęśliwą. Pod fotografiami posypały się komentarze. Jak na odważny content zareagowali internauci?

ZOBACZ TAKŻE: Britney Spears w ogniu krytyki. Oburzeni fani: "Sama walczyłaś o wolność"

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Britney Spears nago. Komentarze internautów

Niestety, choć pod zdjęciami pojawiły się pozytywne komentarze, pojawiło się bardzo dużo negatywnych opinii. "Ostatnio mam wrażenie, że Britney jest za bardzo wolna", "cieszę się z twojej wolności, ale masz dzieci i tak nie wypada", "Britney nie powinnaś tego robić" - to tylko niektóre z tysięcy komentarzy. Warto zaznaczyć, że najwierniejsi fani stanęli w obronie gwiazdy mówiąc, że ma prawo robić z własnym ciałem co chce. Jakie jest wasze zdanie?

Sonda
Czy Britney Spears to największa ikona współczesnego popu?
NAJNOWSZE