Britney Spears ma nowego kuratora! Ojciec gwiazdy ustąpił. Kto zajmie się Britney?

2019-09-10 11:17 mw
Britney Spears
Autor: Pap Nation / SplashNews.com/East News

Ojciec Britney Spears zdecydował się zrezygnować z roli jej kuratora! Ubezwłasnowolniona córka Jamiego Spears trafi pod opiekę wyznaczonej przez niego osoby. Nowy kurator gwiazdy prawdopodobnie będzie miał takie same uprawnienia, jaki wcześniej miał ojciec Britney.

Britney Spears będzie miała nowego prawnego opiekuna. Sprawami Britney zajmie się teraz Jodi Montgomery.

Nagły zwrot akcji to m.in. konsekwencja oskarżeń wobec ojca Britney Spears, któremu Kevin Federline zarzuca przemoc fizyczną wobec 13-letniego syna piosenkarki, Seana.

Jamie Spears zdecydował się zrzec prawa do opieki nad córką i sam wyznaczył nowego kuratora. Zostaje nim Jodi Montgomery. Jego obowiązki i prawa mają być takie same, jakimi wcześniej dysponował Jamie Spears, czyli m.in. prawo do decydowania o tym, z kim spotyka się piosenkarka, całodobowe zapewnianie bezpieczeństwa Britney Spears oraz pełen dostęp do dokumentacji medycznej artystki i decydowanie o jej leczeniu.

BRITNEY SPEARS POZOSTAJE UBEZWŁASNOWOLNIONA

Britney Spears od dawna pozostaje w konflikcie z ojcem, dlatego zmiana kuratora może się dla niej okazać dobrym rozwiązaniem. Niestety piosenkarka nadal będzie miała bardzo ograniczone prawa - nie może na przykład decydować o swoim własnym majątku. Opiekun piosenkarki może też na przykład odmówić przyjmowania przez nią gości, albo zdecydować, że Brit okresowo nie powinna ze względów bezpieczeństwa opuszczać swojej posiadłości.

>> Lekarz Britney Spears ZMARŁ krótko przed ujawnieniem raportu o jej leczeniu!

Częściowe ubezwłasnowolnienie piosenkarki to konsekwencja problemów psychicznych Britney Spears. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o historii kryzysów gwiazdy, zapraszamy Was do wysłuchania specjalnego podcastu poświęconego problemom Britney Spears.


Britney Spears. Pobiła rekord Guinnessa, teraz jej nie ma. Posłuchaj o upadku gwiazdy. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE