Britney Spears i Sam Asghari chcą wziąć ślub! Więc kiedy on się oświadczy?

2020-02-24 13:58 kp
Britney Spears, Sam Asghari
Autor: Invision/Invision/East News

Gdy dwa lata temu Britney Spears związała się z młodym trenerem Samem Asghari, którego poznała na planie jednego ze swoich teledysków, wiele osób powątpiewało w szanse na stworzenie przez nich poważnej relacji. Tymczasem Britney i Sam już od ponad dwóch lat prowadzą szczęśliwy związek i mają plany na przyszłość. To co z tym ślubem?

Gdy w ubiegłym roku Britney Spears przechodziła poważne załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego, fani księżniczki popu zastanawiali się, jak w tej sytuacji zachowa się jej chłopak, Sam Asghari. Młodszy od wokalistki o 12 lat trener personalny zdał ten test na piątkę - wszyscy pamiętamy, jak odwiedzał ją w szpitalu, a później pomagał wrócić do równowagi w domu.

Te trudne przeżycia nie zachwiały więc związkiem Brit z młodym Irańczykiem, a wręcz przeciwnie - pokazały, ze 38-latka naprawdę może na nim polegać. Co więcej, Sam Asghari już od dawna zapowiadał, że ma wobec gwiazdy poważne plany i chętnie wspominał o ślubie.

Britney Spears i Sam Asghari wezmą ślub?

Podczas ostatniego wywiadu trener po raz kolejny przyznał, że poważnie przymierza się do ślubu z Britney Spears. Zapytany o to, czy planuje małżeństwo, powiedział:

Myślę, że w tym jest cały sens bycia w związku - w przeciwnym razie po co być w związku?

- przyznał.

Problem jest jednak w tym, że Sam Asghari... wciąż się nie oświadczył! Choć 26-latek już od dawna mówi w wywiadach o ślubie, Britney Spears wciąż nie doczekała się od niego pierścionka zaręczynowego. Być może trener wciąż czeka na odpowiedni moment - oby nadszedł jak najszybciej!

NAJNOWSZE