Backstreet Boys, Britney Spears

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Britney Spears i Backstreet Boys wydali wspólną piosenkę! "20 lat nas o to proszono"

2020-12-11 8:04

Fani Britney Spears przez lata marzyli o tym, by ich idolka wróciła do studia. Księżniczka popu, która wciąż przebywa pod kuratelą ojca, od d dawna nie ma jednak nastroju do pisania muzyki i skupia się głównie na dbaniu o siebie w domu. Tymczasem właśnie gwiazda ogłosiła niezwykłą niespodziankę - wspólną piosenkę z Backstreet Boys!

Britney Spears i Backstreet Boys połączyli siły w nowej piosence i jest to coś, czego chyba nikt nie mógł się spodziewać Wokalistka i boysband to prawdziwe legendy muzyki z lat 90. i początku tego wieku! Tymczasem muzycy właśnie opublikowali wspólną piosenkę zatytułowaną Matches.

Matches to ogromna niespodzianka zwłaszcza dla fanów Britney Spears. Wokalistka już od kilku lat nie występuje na scenie, a ostatnią płytę Glory wydała w 2016 roku. Gwiazda znacznie bardziej niż na muzyce, skupia się obecnie na swoim życiu osobistym - Brit walczy o to, by w końcu zdjąć z siebie kuratelę ojca i móc samodzielnie o sobie decydować. Piosenkarka jest na tyle zdesperowana, że ogłosiła już, że zakończy karierę, jeśli nie odzyska samodzielności.

>> Britney Spears już nigdy nie wystąpi?! Koniec kariery gwiazdy, jeśli ojciec nie ustąpi

ESKA XD #012

Cóż to za wspaniały dzień… Przez ostatnie 20 lat proszono nas o możliwość takiej współpracy, a dziś jest ten dzień !!

Britney Spears i Backstreet Boys - Matches

Z okazji swoich 39. urodzin Britney Spears zaskakuje jednak fanów. Gwiazda dopiero co wydała singiel Swimming in the Stars, który nagrała jeszcze kilka lat temu z myślą o albumie Glory, a teraz wydała reedycję albumu i wspólny singiel z Backstreet Boys Matches.

- napisali muzycy z Backstreet Boys, publikując Matches z Britney Spears.

Nowy singiel księżniczki popu to też ważny znak dla jej fanów, że Brit jest w dobrej formie. Internauci od dawna martwią się o swoją idolkę i bardzo skrupulatnie obserwują jej profil na Instagramie w poszukiwaniu "sygnałów", jakie gwiazda rzekomo miałaby im wysyłać, prosząc o pomoc.

>> Britney Spears odpowiedziała na apele fanów! "Pytacie, jak się czuję?"

Liczyliście na taki świąteczny prezent od Britney Spears i Backstreet Boys?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE