Bridgertonowie: Jonathan Bailey o swojej wymarzonej randce. Też tak macie?

2021-01-12 13:58 kp
Bridgertonowie - Jonathan Bailey
Autor: Everett Collection/East News

Serial Bridgertonowie zawładnął wyobraźnią milionów widzów Netflixa na całym świecie. Intrygi i romanse w XIX-wiecznej Anglii okazały się wyjątkowo wciągające również za sprawą aktorów, którzy wcielili się w główne role. Jeden z nich - Jonathan Bailey - zdradził właśnie, jak on wyobraża sobie idealną randkę...

Jonathan Bailey to jeden z aktorów serialu Bridgertonowie, o którym mówi dziś cały świat. produkcja, która trafiła na Netflixa pod koniec grudnia, podbiła serca fanów, a przez wiele osób nazywana jest nową wersją Plotkary, z akcją umiejscowioną w XIX-wiecznej Anglii. Eleganckie stroje i pałacowe wnętrza dodatkowo podkręcają atmosferę jednego z najbardziej gorących seriali tej zimy.

Nic dziwnego, że fani wyszukują kolejnych informacji na temat aktorów pojawiających się w głównych rolach. Obok Rege-Jeana Page i Phoebe Dynevor w serialu Bridgertonowie możemy zobaczyć Jonathana Baileya w roli Anthonego Bridgentona. Tym razem sam podzielił się pewną ciekawostką.

ESKA XD #013

Jonathan Bailey o wymarzonej randce

Podczas ostatniego wywiadu 32-letni Jonathan Bailey opowiedział, kim była jego pierwsza miłość i jak chciałby spędzić idealną randkę!

Moim pierwszym zauroczeniem była prawdopodobnie Anita ze Szkoły Złamanych Serc… a jeśli nie Anita, to był to książę Eric z Małej Syrenki. Z dużymi niebieskimi oczami i po prostu, cały pomysł bycia na lądzie z księciem Ericem jest cholernie marzycielski.

- przyznał Jonathan Bailey. Choć aktor gra w Bridgertonach biegłego w damsko-męskich romansach, w rzeczywistości jest gejem, czego nigdy nie ukrywał.

A w kwestii randki?

Dla mnie to wybranie się na małą przygodę, napicie się piwa, odkrywanie. Wędrówki lub przejażdżki rowerem, myślę, że coś takiego jest fajne. Zmiana scenerii.

- dodał.

NAJNOWSZE