Jego pupę widzieliście wcześniej niż twarz. Gwiazdor Bridgertonów o gorącym 2 sezonie!

2021-02-21 15:30 kp
Bridgertonowie - Jonathan Bailey
Autor: Everett Collection/East News

Choć postać Anthony'ego Bridgertona nie była tą najważniejszą w 1. sezonie hitowego serialu, fani mieli okazję przekonać się o możliwościach grającego go Jonathana Baileya - wystarczy przypomnieć, że zanim zobaczyliśmy jego twarz, na ekranie pojawiła się jego pupa. Nic dziwnego, że 2. sezon Bridgertonów, który skupi się na jego bohaterze, zapowiada się bardzo HOT.

Fani serialu Bridgertonowie czekają na pierwsze konkretne wiadomości dotyczące premiery 2. sezonu serialu. Wiadomo, że twórcy potrzebują jeszcze sporo czasu - z powodu pandemii koronawirusa zdjęcia jeszcze nie ruszyły i trudno wyobrazić sobie w obecnej sytuacji kręcenie bardzo bliskich i intymnych scen, które są nieodłącznym elementem Bridgertonów.

Już teraz wiadomo natomiast, że Bridgertonowie 2 skupią się na postaci Anthony'ego Bridgertona granego przez Jonathana Baileya. Już w 1. sezonie produkcji fani mieli okazję zobaczyć go w kilku gorących scenach. Jak zapowiada sam aktor, w 2. sezonie będzie ich więcej.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Gorący 2. sezon Bridgertonów

Tym co leży u podstaw Bridgertonów, to intymność, tożsamość i seksualność - i oczywiście to jest coś, co musimy upewnić się, że będziemy kontynuować. Jestem pewien, że niesamowici producenci zdziałają magię, aby sprawić, że wszyscy dostaniemy to, na co zasługujemy.

- powiedział aktor.

Ilość gorących scen w Bridgertonach jest tak duża, że aktorzy produkcji wiele razy już z tego żartowali, mówiąc, że trudno im oglądać serial z bliskimi. Ten sam problem ma część widzów - specjalnie dla nich Netflix przygotował przewodnik po momentach, w których można udać się na herbatę :)

Poradnik dla osób planujących ponownie (z rodziną) obejrzeć Bridgertonów.Opublikowany przez Netflix Wtorek, 16 lutego 2021

Sam Jonathan Bailey ma do swojego występu sporo dystansu.

Kto nie chciałby grać postaci, której pupę poznajesz przed twarzą? Myślę, że ekspresja seksu w tym serialu jest bardzo ważna.

- powiedział.

Czekacie na 2. sezon Bridgertonów?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE