Brat Billie Eilish OKRADZIONY! Finneas publikuje zdjęcie złodzieja i prosi fanów o pomoc!

2020-05-21 19:36 nk
Billie Eilish i jej brat Finneas O'Connell
Autor: Rex Features/East News

Brat Billie Eilish, Finneas C'Connell, padł ofiarą włamywacza. Muzyk opowiedział na Instagramie o tym, jak został okradziony. Upublicznił też wizerunek złodzieja i poprosił fanów o pomoc w odnalezieniu mężczyzny, który dostał się na jego ganek i wyrwał kamerę z jego domofonu!

Od czasu, kiedy Billie Eilish stała się mega gwiazdą, na popularności zyskał też jej starszy brat, Finneas O'Connell, który pomaga siostrze pisać i produkować jej piosenki. Poza sławą i wielkimi pieniędzmi rodzeństwo doświadcza jednak także ciemnej strony swojego gwiazdorskiego statusu.

Finneas O'Connell OKRADZIONY!

Jak Wam już pisaliśmy, Billie Eilish była prześladowana przez stalkera. Piosenkarka musiała zawnioskować w sądzie o zakaz zbliżania się dla swojego prześladowcy.

Również Finneas O'Connell ma problemy z przestępcą. Jak sam zdradził w poście na Instagramie, padł ofiarą złodzieja. Ten był na tyle zuchwały, że zakradł się pod jego drzwi.

Brat Billie Eilish podzielił się z fanami na Instagramie nie tylko swoją historią, ale także wizerunkiem złodzieja, zarejestrowanym przez jego monitoring. Tuż przed zniszczeniem tegoż.

Cześć wszystkim! Pomyślałem, że dobrze wykorzystam wszystkich 2,4 mln was. Ten przystojny koleś ukradł dziś w Los Angeles kilka paczek z mojego ganku, a potem WYRWAŁ kamerę przy dzwonku do drzwi z gniazda i odszedł z nią. Dajcie znać, jeśli go znacie. Nie wniosę zarzutów, jeśli odda je wszystkie i pozwoli mi wytatuować mu na karku słowo "złodziej".

- napisał Finneas na Instagramie obok zdjęcia mężczyzny, który miał go okraść. Potem jednak muzyk skasował swój post.

Myślicie, że znalazł złodzieja?

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE