Billie Eilish prześladowana przez stalkera! Złożyła wniosek o zakaz zbliżania

2020-05-11 21:44 kp
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Billie Eilish to kolejna gwiazda, która padła ofiarą stalkera. Po tym, jak mężczyzna podający się za jej fana kilkakrotnie w krótkim czasie pojawiał się pod jej domem, młoda wokalistka poczuła zagrożenie dla swojego bezpieczeństwa i podjęła odpowiednie kroki. Billie chce dla psychofana zakazu zbliżania się.

Największe gwiazdy świata narażone są na wiele zagrożeń, spośród których tymi najbardziej stresującymi są prawdopodobnie stalkerzy. Niebezpieczni fani pojawiają się w domach swoich idoli i niepokoją zarówno ich jak członków ich rodziny, próbują nawiązać z nimi kontakt lub chociażby ukraść prywatne rzeczy. Tym razem z tym problemem zmaga się Billie Eilish.

W ostatnim czasie w domu Billie Eilish regularnie pojawiał się nieznany mężczyzna, próbując spotkać się z wokalistką. Stalker w ciągu tygodnia kilka znalazł się pod domem gwiazdy i rozmawiał z jej ojcem. W końcu Billie skontaktowała się z firmą prawniczą i chce podjąć odpowiednie kroki.

Billie Eilish walczy ze stalkerem

Billie Eilish we współpracy z kancelarią McPherson Ltd złożyła do sądu dokumentu z wnioskiem o zakaz zbliżania się dla Prenella Rousseau, który w ciągu tygodnia kilka razy pojawiał się w jej domu. Zgodnie z informacjami TMZ mężczyzna po raz pierwszy przyszedł do jej domu 4 maja - to wtedy po raz pierwszy zadzwonił do drzwi i rozmawiał z jej ojcem. Rousseau miał pytać o gwiazdę.

Myślę, że mogłem trafić do złego domu, ale czy tu mieszka Billie Eilish?

- miał powiedzieć.

Gdy ojciec Billie Eilish powiedział mu, że to nie jest właściwy adres, mężczyzna mimo to pojawiał się również w kolejnych dniach.

Podczas gdy czekaliśmy na ochronę, pan Rousseau pozostał na naszym ganku, usiadł i zaczął czytać książkę, jednocześnie kontynuując okresowy monolog. Mój ojciec wielokrotnie prosił go, by wyszedł, ale odmówił.

- czytamy w dokumentach.

Co więcej, gdy ochroniarze wyprosili go, on położył się pod ścianą, gotowy do spędzenia tam nocy. Billie Eilish martwi się nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale i o zdrowie - nie jest przecież wykluczone, że stalker jest nosicielem koronawirusa!

Rousseau był dwukrotnie w ciągu tygodnia zatrzymany przez policję, jednak nie było podstaw do aresztowania go. Mężczyzna został odesłany do Nowego Jorku, jednak Billie wciąż żąda zakazu zbliżania w obawie o to, że wróci.

NAJNOWSZE