Brat Billie Eilish Finneas O'Connell i Claudia Sulewski wezmą ślub? "To wielki krok"

2020-05-27 14:15 mw
Brat Billie Eilish, Finneas O'Connell i Claudia Sulewski
Autor: Rex Features/East News

Czy brat Billie Eilish Finneas planuje oświadczyć się Claudii Sulewski? Fani i dziennikarze coraz częściej przyciskają Finneasa do muru, dopytując się, czy zamierza wziąć ślub ze swoją dziewczyną. Blogerka o polskich korzeniach i brat autorki hitu "bad guy" zdaniem wielu fanów są dla siebie stworzeni i sprawiają wrażenie bardzo szczęśliwych, ale czy chcą przypieczętować swój związek zawierając małżeństwo? Finneas O'Connell przerwał milczenie i wyjaśnia!

Czy pochodząca z Polski Claudia Sulewski wkrótce oficjalnie stanie się szwagierką Billie Eilish? Brat piosenkarki od pewnego czasu męczony jest przez fanów i media pytaniem o plany na przyszłość u boku swojej pięknej dziewczyny. Wszystkich interesuje zwłaszcza odpowiedź na pytanie, czy Finneas zamierza wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej.

Brat Billie Eilish zdecydował się w końcu przerwać milczenie i odpowiedzieć na pytanie na temat najbliższej przyszłości swojego związku z Claudią Sulewski.

"NIE TAK SZYBKO"

Choć patrząc na zdjęcia tej pary wydaje się, że Finneas O'Connell i Claudia Sulewski są dla siebie stworzeni, to jednak brat Billie Eilish nie spieszy się z oświadczynami.

Zapytany o ewentualne "plany ślubne" Finneas wyjawił, że póki co nie chce się oświadczać.

Nie. Jeszcze nie :) To wielki krok

- odpowiedział śmiejąc się głośno Finneas O'Connell zapytany o oświadczyny przez dziennikarzy Us Weekly.

Związek brata Billie Eilish z blogerką i youtuberką polskiego pochodzenia jest jeszcze dość świeżą sprawą. Finneas O'Connell i Claudia Sulewski są parą od 2018 roku.

Finneas O'Connell i Claudia Sulewski
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Claudia Sulewski ma polskie korzenie. Dziewczyna Finneasa pochodzi z Chicago, jednego z największych ośrodków Polonii w Stanach Zjednoczonych.

Claudia Sulewski doskonale mówi po polsku, co można obejrzeć na kilku filmikach dostępnych na YouTube.

Claudia Sulewski jest Polką, choć urodziła się w Chicago. Dziewczyna Finneasa przyszła na świat w 1996 roku, a jej rodzice mają na imię Beata i Czesław.

Claudia prowadzi popularny kanał na YouTube "Beyond Beauty Star". Znajdziecie go pod tym adresem. Obecnie mieszka w Los Angeles, czyli rodzinnym mieście swojego chłopaka i przyszłej (mamy nadzieję) szwagierki, Billie Eilish :)

Wyświetl ten post na Instagramie.
what dates be looking like in 2020 #supportlocal Post udostępniony przez Claudia Sulewski (@claudiasulewski)
Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE