Bradley Cooper i Irina Shayk zerwali przez Lady Gagę? Internet nie ma wątpliwości [MEMY]

2019-06-07 9:13
Bradley Cooper, Irina Shayk, Lady Gaga
Autor: A.M.P.A.S./PictureLux/agefotostock/East News

Rozstanie Bradleya Coopera i Iriny Shayk nie jest zaskoczeniem dla ich fanów, którzy już od miesięcy obserwowali kryzys w związku pary. Doniesienia na temat złej relacji pary wybuchły w lutym, gdy aktor wystąpił na scenie Oscarów 2019 z Lady Gagą. Ich emocjonalny występ dał początek plotkom o ich romansie i... zazdrości Iriny Shayk. Czy Lady Gaga ma coś wspólnego z tym rozstaniem? Internauci już to wiedzą...

Nie ma takiej możliwości, by pisząc o rozstaniu Bradleya Coopera i Iriny Shayk nie wspomnieć o Lady Gadze. To właśnie doskonałe relacje, jakie połączyły aktora z koleżanką z planu Narodzin gwiazdy królowały na początku w serwisach plotkarskich, wzbudzając powszechne domysły na temat rzeczywistego charakteru ich przyjaźni.

>> Lady Gaga komentuje plotki o romansie z Bradleyem Cooperem. "To kibel internetu!"

Internauci doskonale pamiętają, jak na rozdaniu Oscarów 2019 między zaprzyjaźnionymi Bradleyem Cooperem i Lady Gagą usiadła zazdrosna Irina Shayk, stając się bohaterką niezliczonej ilości memów. Kilka dni później sama Lady Gaga zmuszona była wyjaśnić oficjalnie, że nie ma romansu z partnerem modelki, a ich czułości na scenie przy wykonywaniu numeru Shallow to jedynie element show. Sprawie nie pomógł fakt, że Gaga była wtedy znów singielką.

Lady Gaga powodem rozstania Bradleya Coopera i Iriny Shayk?

Gdy zatem media obiegła informacja o rozstaniu Bradleya Coopera i Iriny Shayk, internauci natychmiast przypomnieli sobie o Lady Gadze. Twitter zalały żartobliwe posty i memy, w których twitterowicze dowcipkują z możliwej reakcji wokalistki na fakt, że Bradley Cooper znów jest singlem...

A tu jeden z Twitterowiczów przypomina "moment, w którym związek Bradleya i Iriny się skończył":

To oczywiście wyłącznie żarty internautów, jednak w rzeczywistości Lady Gaga nie jest dziś w łatwym położeniu. Zakładając, że gwiazda rzeczywiście nie romansowała z Bradleyem Cooperem - uznajmy, że im wierzymy ;) - na wokalistkę i tak spadnie główne oskarżenie ze strony fanów związku aktora i pięknej modelki.

A może Gaga naprawdę maczała palce w tym rozstaniu?

NAJNOWSZE