Bradley Cooper flirtuje z nową dziewczyną Bonda! Ana de Armas to prawdziwa piękność

2020-01-17 13:16 kp
Bradley Cooper, Ana de Armas
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News;

Od czasów rozstania Bradleya Coopera i Iriny Shayk w czerwcu 2019 roku media łączyły aktora z najróżniejszymi kobietami. Najgłośniej było oczywiście o jego relacji z Lady Gagą - plotki o romansie pary rozgrzewały fanów przez wiele miesięcy. Ostatnio Bradleya Coopera przyłapano jednak na flircie z inną kobietą - z dziewczyną Bonda!

Bradley Cooper od ponad pół roku "cieszy się" życiem singla. Przypomnijmy, że w czerwcu 2019 roku aktora rzuciła Irina Shayk, która od wielu miesięcy zderzała się z ciągłymi plotkami o romansie ukochanego z Lady Gagą. Choć oboje wiele razy zaprzeczali tym doniesieniom i zapewniali, że ich czułości podczas Oscarów 2019 to wyłącznie gra aktorska związana z Narodzinami gwiazdy, związku Cooopera i Iriny nie udało się uratować.

Irina Shayk wyprowadziła się z domu aktora, zabierając ze sobą kilkuletnią córkę pary. Od tamtego czasu w mediach regularnie pojawiają się doniesienia o kolejnych potencjalnych partnerkach Bradleya Coopera - jak dotąd, wszystkie okazały się nieprawdziwe. 

Bradley Cooper podrywa dziewczynę Bonda?

Tymczasem okazało się, że Bradley Cooper rzeczywiście może mieć kogoś na oku. Radar Online donosi, że podczas imprezy poprzedzającej galę rozdania Złotych Globów w hotelu Four Seasons aktor nie krył zainteresowania Aną de Armas, która w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie wcieli się w dziewczynę agenta 007.

Świadkowie serwisu zdradzają, że Bradley Cooper i Ana de Armas flirtowali ze sobą w hotelowym lobby i spędzili sporo czasu na rozmowie z dala od innych gości.

Bradley rzucił się na Anę i przez dłuższą chwilę rozmawiali w hotelowym lobby. W ogóle im się nie spieszyło. On ciągle opowiadał dowcipy i szeroko się uśmiechał. Wydawał się zachwycony Aną, a ona dużo się śmiała. Było jasne, że między nimi było mnóstwo chemii.

- donosi informator.

Jak czytamy w serwisie, na koniec 45-letni Bradley Cooper i 31-letnia Ana de Armas przyjaźnie się wyściskali i wyszli bocznymi drzwiami.

Widzicie ich razem?

Ana de Armas
Autor: Rex Features/East News
NAJNOWSZE