Brad Pitt i Nicole Poturalski zerwali! Modelka wróciła do 68-letniego męża

2020-10-29 7:02 mm
Brad Pitt i Nicole Poturalski alias Nico Mary
Autor: Rex Features/East News, instagram.com / Nico.Potur

To już koniec romansu Brada Pitta z modelką polskiego pochodzenia! W mediach pojawiło się potwierdzenie plotek, które krążą po sieci już od ubiegłego piątku. Brad Pitt i Nicole Poturalski zerwali, a modelka wróciła do starszego od siebie o 41 lat męża.

Brad Pitt rozstał się z Nicole Poturalski! To już ostateczny koniec romansu byłego męża Angeliny Jolie z modelką polskiego pochodzenia. Media donoszą, że Nicole Poturalski wróciła do męża, z którym wspólnie wychowuje 7-letniego synka.

Nicole Poturalski jest żoną Rolanda Mary, starszego od niej o 41 lat niemieckiego przedsiębiorcy. W miniony piątek 23 października małżeństwo widziane było razem. Już wtedy pojawiły się plotki, że Brad Pitt i Nicole Poturalski nie są już parą. Teraz doniesienia te potwierdza m.in. amerykański serwis Page Six.

Brad Pitt rozstał się z Nicole Poturalski

W środę 28 października w Page Six pojawiła się informacja, że Brad Pitt i Nicole Poturalski nie są już parą. Serwis donosi, że związek jest "ostatecznie zakończony", a Nico wróciła do męża.

To nigdy nie było tak poważne, jak się wydawało

- donosi cytowane przez serwis źródło.

W sierpniu 2020 roku brytyjski Daily Mail donosił, że Nicole Poturalski i jej mąż żyją w "otwartym związku". Z relacji gazety wynikało, że 68-letni niemiecki restaurator nie jest zazdrosny o swoją o 41 lat młodszą żonę. Pikanterii dodawały informacje, z których wynikało, że Brad Pitt i Roland Mary świetnie się znają i przyjaźnią!

Z ustaleń Daily Mail miało wynikać, że 56-letni Brad Pitt poznał niemal o 30 lat młodszą od siebie modelkę w Berlinie. Do spotkania miało dojść w lokalu należącym do męża Nicole Poturalski!

Było to w sierpniu 2019 roku, kiedy Brad Pitt przyleciał do Berlina w ramach promocji filmu Quentina Tarantino "Once Upon A Time in Hollywood"

Ile pieniędzy ma Rihanna | ESKA XD - Hotplota #7

Kim jest Nicole Poturalski?

Była już dziewczyna Brada Pitta jest modelką, a jej znajomo brzmiące nazwisko nie jest przypadkowe - Nicole Poturalski rzeczywiście ma polskie korzenie. Choć pochodzi z Zagłębia Ruhry, na swojej stronie na Facebooku jako miasto pochodzenia oznaczyła... Warszawę! 

Dziennikarzom brytyjskiego Daily Mail udało się ustalić, że Nicole Poturalski ma synka, Emila. Ex dziewczyna Brada podobno włada aż pięcioma językami i jest ulubienicą Vivienne Westwood.

NAJNOWSZE