Brad Pitt, Sharon Stone

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News, Backgrid/East News

Brad Pitt i Sharon Stone mają ROMANS? „Wszyscy trzymają za nich kciuki”

2021-12-07 10:44

Brad Pitt ma romans ze starszą od siebie aktorką Hollywood Sharon Stone? Zagraniczne media nie mają wątpliwości. Co łączy tę dwójkę? Koniecznie przeczytajcie!

Od rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta minęło już sporo czasu. Para jednak wciąż nie może ostatecznie dość do porozumienia w sprawie swoich dzieci. Media skupiając się na byłej parze, na zmianę podawały nowe informacje dotyczące ich rozwodu i co jakiś czas spekulowano na temat romansu każdego z nich.

Wcześniej tabloidy rozpisywały się na temat rzekomego romansu Angeliny z The Weekndem oraz Brada z modelką Nicolą Poturalski.

Teraz serwisy zza oceanu przychodzą z kolejną bombą. Brad Pitt ma rzekomo spotykać się z Sharon Stone!

Brad Pitt i Sharon Stone mają romans?

Tego chyba mało kto się spodziewał. Zagraniczne tabloidy przekonują, że Brad Pitt i starsza od niego o 5 lat Sharon Stone mają się ku sobie. Natychmiast zaczęto przypisywać im romans. Ale czy faktycznie ich relacja jest już na tak poważnym etapie?

Aktorzy znają się od lat i darzą szczególną sympatią.

Widzicie tę dwójkę razem?

Anastazja Maciąg w świątecznym wydaniu ESKA Hit Challenge!

Brad zawsze miał specjalne miejsce w swoim sercu dla Sharon, odkąd zaczęli razem tę szaloną filmową przygodę, zdradza informator, który ujawnia także, że obecnie jedzą razem lunch i nadrabiają zaległości za każdym razem, gdy są w tym samym mieście.

- czytamy na zagranicznych stronach.

Co ciekawe, kiedy Brad zaczął spotykać się z Angeliną, kontakt z Sharon został mocno ograniczony. Podobno Jolie widziała w starszej koleżance zagrożenie…

Kiedy Brad poznał Angelinę, powstrzymała go od rozmowy z Sharon, ponieważ widziała w niej zagrożenie. Na szczęście, znów są w kontakcie.

Zagraniczne media podają także, że odkąd Brad nie jest już z Angeliną, poświęca dużo czasu przyjaciołom z Hollywood.

Jak teraz wygląda sytuacja między nimi? Tabloidy twierdzą, że wszyscy im kibicują.

Sharon nie posunęłaby się tak daleko, by nazwać ich parą, ponieważ oboje cieszą się wolnością, ale oboje przyznają, że są zainteresowani tym, dokąd to wszystko zmierza. Wszyscy trzymają za nich kciuki. Oboje zasługują na szczęście.