Brad Pitt odwiedził Angelinę Jolie w jej domu! To pierwszy raz od rozstania!

2020-06-30 13:08 KP
Angelina Jolie i Brad Pitt
Autor: Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta był jednym z najdłuższych i najbardziej zaciętych w ostatnich latach w showbiznesie. Para rozstała się w bardzo burzliwych okolicznościach i przez lata spotykała się wyłącznie w towarzystwie swoich prawników. Dziś sytuacja jest już ewidentnie lepsza - na potwierdzenie plotek o poprawionych stosunkach między ex-małżonkami paparazzi przyłapali ostatnio Brada w domu Angeliny.

Od kilku tygodni zagraniczne media regularnie donoszą, że lodowate stosunki między Angeliną Jolie i Bradem Pittem w ostatnim czasie nieco się poprawiły. Ex-para ma za sobą cztery lata sądowej batalii o rozwód i zasady opieki nad ich dziećmi i sfinalizowanie rozwodu ewidentnie pomogło im w odzyskaniu spokoju ducha. Do tego stopnia, że o odnowienie przyjaźni Angie i Brada znów zaczyna bać się Jennifer Aniston, która podobno po cichu liczy na to, że Brad Pitt ponownie wyląduje w jej ramionach.

Rzeczywiście sprawy między Angeliną Jolie i Bradem Pittem uległy znacznej poprawie. Paparazzi przyłapali nawet ostatnio aktora na odwiedzinach w domu byłej żony w ekskluzywnej dzielnicy Los Feliz w Los Angeles. To pierwszy raz od ich rozstania w 2016 roku, kiedy Brad Pitt przekroczył próg jej posiadłości...

Brad Pitt odwiedził Angelinę Jolie

Zgodnie z doniesieniami paparazzich, Brad Pitt podjechał pod warty 24 miliony dolarów dom swoim motorem i spędził w środku około dwóch godzin.

Przypomnijmy, że ostateczne porozumienie w sprawie opieki nad dziećmi Brad Pitt i Angelina Jolie podpisali w kwietniu. Zgodnie z tamtym postanowieniem dzieci pary mają uczęszczać do regularnej szkoły, a nie - jak było dotąd - uczyć się wyłącznie w domu. O tym, że sytuacja się poprawiła, świadczy też fakt, że w ogrodzie domu Brada Pitta - położonego zaledwie pięć minut drogi od posiadłości Angeliny Jolie - pojawił się plac zabaw dla dzieci.

Spodziewaliście się, że Brad i Angie będą się jeszcze kiedyś widywać bez prawników?

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE