Mariah Carey

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Bombka z wizerunkiem Mariah Carey nie przypadła jej do gustu! Nie przebierała w słowach…

2020-12-20 22:03

Mariah Carey bez wątpienia kojarzy nam się przede wszystkim ze świętami Bożego Narodzenia. Ma to związek z jej ogromnym hitem “All I Want For Christmas Is You”. Ostatnio ktoś nawet stworzył bombkę z podobizną piosenkarki. Gwieździe się to jednak nie spodobało i w dość mocnych słowach to skomentowała… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Mariah Carey jest mega popularną na świecie artystką. Jej największy hit jednak związany jest ze świętami Bożego Narodzenia. Mowa oczywiście o “All I Want For Christmas Is You”. Ten przebój zna chyba każdy. Tylko w serwisie YouTube - dwie oficjalne wersje piosenki mają w sumie Ponad 800 milionów odtworzeń. Do tego trzeba doliczyć wersje, które zostały tam opublikowane nie przez oficjalne profile gwiazdy, a także platformy streamingowe takie jak Spotify czy Apple Music. O tym, że Mariah kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia może świadczyć również fakt, że niedawno ktoś wyprodukował… BOMBKĘ z jej wizerunkiem. Fotka została opublikowana w sieci. 

ESKA XD #012

Właścicielka bombki pochwaliła się, że co roku z mężem wymieniają ozdoby, które pojawiają się na ich choince. W tym roku dostała bombkę z wizerunkiem Mariah Carey. Kobieta była zachwycona. Mniej zachwycona chyba była sama gwiazda, która postanowiła odpowiedzieć na zdjęcie zamieszczone w sieci. 

To jest… Niezatwierdzone (Ale liczą się intencje)

napisała Mariah na swoim profilu na Twitterze. 

Piosenki świąteczne - zgadnij rok wydania! QUIZ

Pytanie 1 z 11
W którym roku wydano Last Christmas?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE