Blanket Jackson wkracza do show-biznesu? 19-letni syn Michaela udzielił wywiadu

2021-11-03 14:29 AM

Michael Jackson osierocił trójkę dzieci. Dwoje z nich Paris i Prince są doskonale znani mediom. Chętnie pojawiali się na branżowych eventach, a Paris aktywnie prowadzi konto w social mediach i ma w swoim portfolio kilka modowych współprac. Jest jeszcze Blanket. Gdy zmarł jego tata, miał wówczas 7 lat. Rodzina postanowiła, że za wszelką cenę będzie go chronić przed mediami. Udało się.

Blanket Jackson jest zarazem najmłodszy i najbardziej tajemniczy z rodzeństwa. W lutym tego roku skończył 19 lat i już sam o sobie decyduje. Dotychczas, po śmierci ojca był pod opieką najbliższej rodziny, którzy za wszelką cenę chcieli go chronić, więc trzymali go z dala od medialnej wrzawy.

Czy Blanket Jackson podbije show-biznes?

Blanket Jackson od zawsze był bardziej skryty niż reszta jego rodzeństwa. Media co jakiś czas dowiadywały się paru rzeczy z jego życia, jednak zawsze były to informacje przekazywane przez informatorów. Czasem rąbka tajemnicy uchyliła Paris.

Pieczę nad chłopcem długi czas sprawowała babcia oraz kuzyn. W 2015 roku do mediów przedostała się informacja, że Blanket to określenie dla mediów, bo nastolatek zdecydował się zmienić imię na Bigi.

Dawid Kwiatkowski wzrusza śpiewając Proste. [ESKA Live]

Nie jest jeszcze jasne, jaki pomysł na siebie ma 19-letni syn zmarłego Króla Popu, i czy zdecyduje się podbić świat show-biznesu. Póki co Jackson nieśmiało zaczyna opowiadać o swojej rodzinie.

1 listopada udzielił swojego pierwszego wywiadu. Pojawił się w programie Good Morning Britain i opowiedział tam m.in. o swojej rodzinnej posiadłości, w której odbyła się impreza halloweenowa. Ale to nie byle jaka impreza, bo charytatywna!

Podczas zabawy jego brat Prince zbierał pieniądze na fundację Heal Los Angeles.

Oprócz tego młodszy brat Paris Jackson zabrał głos w sprawie zmian klimatycznych. Trzeba przyznać, że ta tematyka z pewnością łączy go z siostrą. Paris równie chętnie angażuje się w podobne tematy.

Uważam, że to ważne, abyśmy wszyscy o tym pamiętali. Myślę, że mamy pracę do wykonania, ale nasze pokolenie wie, jakie to ważne. 

- mówił.

Zobacz też: Paris Jackson i Prince Michael Jackson razem po latach 

NAJNOWSZE