Blanka Lipińska rozpieszcza Klaudię El Dursi. Modelka nie mogła wyjść z podziwu

2022-06-10 11:54 Joanna Dembek
Klaudia El Dursi i Blanka Lipińska
Autor: AKPA Klaudia El Dursi pod wrażeniem Blanki Lipińskiej

Klaudia El Dursi odwiedziła Blankę Lipińską, a pisarka przygotowała dla niej popisowy catering. Modelka nie mogła wyjść z podziwu i przyznała, że „taka pani domu to skarb”. Klaudia nigdy nie szczędziła pochwał autorce „365 dni”.

Klaudia El Dursi i Blanka Lipińska przyjaźnią się od lat, mają grono wspólnych znajomych i razem spędzają wakacje za granicą. Klaudia od lat wspiera przyjaciółkę w jej projektach i publicznie chwali za osiągnięcia.

Klaudia El Dursi zachwycona Blanką Lipińska

Blanka Lipińska zaprosiła kilka lat temu modelkę do wzięcia udziału w filmie „365 dni”, w którym miała zagrać stewardesę w erotycznej scenie, ale ostatecznie celebrytka nie skorzystała z propozycji ze względu na dzieci, który mogłyby kiedyś zobaczyć mamę na ekranie, a to byłoby dla niej wielce krępujące.

Przyjaciółki uwielbiają spędzać w wspólnie czas na zagranicznych wakacjach, na których wręcz kipi od luksusu. Jakiś czas temu odwiedziły w Monte Carlo bajecznie bogatą znajomą – Izabelę Budryn – wchodzącą celebrytkę, która przyjaźni się z wieloma polskimi gwiazdami, chociażby Anną Wendzikowską, po którą wysłała niedawno śmigłowiec. Klaudia i Blanka brylowały na plaży w pełnym makijażu i plażowych stylizacjach, a wieczory upływały pod znakiem wystawnych kolacji.

Blanka Lipińska dała się poznać jako dobra gospodyni, zapraszając Klaudię El Dursi do swojego domu. Był szampan, różnego rodzaju słodkie i słowne przekąski oraz desery przygotowane przez kucharza. Modelka pochwaliła wystawny catering oraz samą gospodynię: „Taka Pani domu to skarb” – powiedziała Klaudia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klaudia El Dursi topless wygrzewa się na słońcu. Internauci krytykują i proszą o litość

Przyjaźnie w polskim show-biznesie

W polskim show-biznesie jest wiele osób, które od lat wiernie trzymają się razem i wydaje się, że będą ze sobą na dobre i złe. Do takich par zaliczają się: Iga Lis i Natalia Szroeder, Mary Komasa i Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Dygant, Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska, Aleksandra Kwaśniewska i Edyta Herbuś, Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk, Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska czy Maja Bohosiewicz i Olga Frycz.

Kojarzycie, kogo jeszcze łączą silne, przyjacielskie relacje w polskim show-biznesie?

Sonda
Lubisz Klaudię El Dursi?
Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE