Blake Shelton rusza ze ślubnymi przygotowaniami. Ile kilogramów chce zrzucić?

2021-01-18 13:00 AM
Gwen Stefani i Blake Shelton
Autor: Invision/Invision/East News

Gwen Stefani i Blake Shelton to kolejna para, która przez pandemię została zmuszona przełożyć swój ślub. I choć narzeczeni dokładnej daty jeszcze nie znają, to Blake już teraz rusza z przygotowaniami. Jego cel to zrzucenie kilku kilogramów. Ile dokładnie? Przeczytajcie!

Wejście w nowy rok to idealna okazja do wystartowania z postanowieniami noworocznymi. Coś na ten temat wie Blake Shelton, który wraz z początkiem 2021 roku ruszył z przygotowaniami do ślubu. Bo choć narzeczeni dokładnej daty jeszcze nie znają, to Blake już teraz rozpoczyna walkę ze zbędnymi kilogramami. 

Gwen Stefani i Blake Shelton zaręczyli się w październiku 2020 roku. W grudniu wokalistka ogłosiła, że przez wzgląd na pandemię ich ślub musi zostać przełożony. Zapewniła też, że nadal bardzo pragnie poślubić ukochanego, jednak nie jest w stanie póki co podać dokładnej daty ślubu. Sytuacja na świecie będzie więc przez nią bacznie obserwowana.

By nie dać się zaskoczyć, Blake postanowił już teraz wziąć się za siebie i ruszyć z przygotowaniami. Za cel obrał sobie zrzucenie paru kilogramów, bo jak sam przyznał sporo przytył.

ESKA XD #014

Czuję, że jeśli powiem, że chcę zrzucić 10 funtów, to będę musiał to zrobić. Więc 10. Nie mogę zawieść ludzi. 

BLAKE SHELTON ZDRADZIŁ, ILE PRZYTYŁ

We wrześniu w programie The Ellen DeGeneres Show, Shelton pół żartem, pół serio przyznał, że przytył około 117 funtów. Amerykański wokalista, zdradził nawet, co zrobić by mieć większą motywację.

Poprawiłem wszystkie lustra w domu. Teraz patrzę na siebie z góry, bo nie mogę znieść swojego odbicia w lustrze... Więc przestawiłem je tak, żeby były nachylone w dół i patrzyły na mnie z góry, więc patrzę w górę i nie jest tak źle.

– zdradził.

Prawda, że sprytne? 😉

NAJNOWSZE