BITWY The Voice of Poland 2014: Margaret pomaga uczestnikom przed bitwą! [VIDEO]

2014-10-09 19:25

Margaret w The Voice of Poland 2014? Tak, ale tylko gościnnie! Uczestniczki z drużyny Marka Piekarczyka zaśpiewają piosenkę "O mnie się nie martw", którą ostatnio coraz częściej wykonuje właśnie Margaret. Piosenkarka postanowiła dać kilka wskazówek uczestniczkom przed bitwami … zobaczcie VIDEO!

Margaret w The Voice of Poland 2014? Tak, ale tylko gościnnie! Uczestniczki z drużyny Marka Piekarczyka zaśpiewają piosenkę „O mnie się nie martw”, którą ostatnio coraz częściej wykonuje właśnie Margaret. Piosenkarka postanowiła dać kilka wskazówek uczestniczkom przed bitwami … zobaczcie VIDEO!

The Voice of Poland 5, odcinek 4: "Lubię, jak wokalistki DRĄ RYJA"! Zapis relacji online! :)

Bitwy The Voice of Poland 2014 nie były łatwe! Ich wyniki poznamy w sobotę [11.10.2014]. Uczestnicy z drużyny Marka Piekarczyka zaprezentują polski repertuar. I wcale nas to nie dziwi ;) Żaneta Łabudzka i Weronika Bochat zaśpiewają piosenkę „O mnie się nie martw”. W oryginale wykonywała ją Katarzyna Sobczyk. W odświeżonej wersji prezentuje ją natomiast Margaret. I to właśnie ona pojawiła się na na ringu The Voice of Poland, by dać dziewczynom kilka wskazówek ;)

Zobaczcie VIDEO :)A jeżeli nie mieliście usłyszeć Margaret w tym repertuarze to częstujemy nagraniem! Margaret – O mnie się nie martw!The Voice of Poland 2014, odcinek 6 już w sobotę [11.10.2014] o godzinie 20:05 w TVP2. A na Hotplocie oczywiście relacja ONLINE! :) Polecamy się!

dr

NAJNOWSZE