BITWA NA GŁOSY 3, odc. 3: W drugim odcinku show BITWA NA GŁOSY 3 wygrała drużyna Juli. Jej JulAngels to zgrany zespół. Mimo, że szesnastka poznała się niedawno, już się ze sobą zżyła, co widać na video, które pojawiło się na YouTube'ie.
Zobaczcie, jak wyglądały przygotowania do pierwszego występu JulAngels w programie Bitwa Na Głosy 3. Jula i jej podopieczni czerpali wiele radości ze wspólnych prób. Ich starania opłaciły się - zaowocowały zwycięstwem. Czy podobnie będzie w sobotę, w BITWA NA GŁOSY 3, odc. 3?
Jula napisała na Facebooku, że po krótkiej przerwie na odpoczynek jej drużyna znowu intensywnie trenuje. Efekty tych treningów zobaczymy 22.09.2012 o 20:10 w TVP 2!
BITWA NA GŁOSY 3, odc. 3: Jula za kulisami show. Zobacz video! [Youtube]
2012-09-21
11:27
BITWA NA GŁOSY 3, odc. 3: Jula i jej JulAngels wkładają mnóstwo serca w przygotowania do show. Zobaczcie video z prób!