Billie Eilish w niezwykłej kreacji. Wiedzieliście, że ma tatuaż na nodze?

2021-09-17 8:32 AM
Billie Eilish
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Billie Eilish od początku gdy szturmem weszła na muzyczny rynek, przykuła uwagę innych. Fani zwracali uwagę nie tylko na jej dokonania artystyczne, ale także na stylizacje a te są bardzo oryginalne. Widok więc piosenkarki w eleganckim ubraniu jest dość rzadki.

Billie Eilish szybko zyskała grono wiernych fanów, których zachwyciła nie tylko muzyką, ale także zaciekawiła swoimi stylizacjami. Przez długi czas media i fani zachodziły w głowę, dlaczego młoda gwiazda muzyki zawsze wybiera obszerne ciuchy.

Sama Billie swego czasu zdradziła, że workowate ubrania chronią ją przed oceną i seksualizacją. Dzięki temu nikt nie będzie jej oceniał. Sprytne!

Z czasem jednak Billie zaczęła pokazywać nieco więcej, aż w końcu pojawiły się wielkie gale, na których nie mogło jej zabraknąć. A tam Eilish oczywiście nie pokazywała się w obszernych ubraniach.

Na Instagramie młodej piosenkarki, pojawiła się jej fotka w zachwycającej kreacji. Mega długa, czerwona suknia z głębokim wycięciem na nodze, zrobiła wrażenie. Fanów zachwyciła nie tylko sama sukienka, ale także tatuaż na udzie. Wiedzieliście, że Billie taki posiada?

Zdjęcie pochodzi z sesji zdjęciowej do magazynu Time. Billie Eilish znalazła się w zestawieniu jednych z najbardziej wpływowych osób na świecie!

Jak Wam się podoba?

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE