Billie Eilish w bardzo osobistej nowej piosence. O kim NAPRAWDĘ śpiewa w “my future”?

2020-07-31 12:40 mm
Billie Eilish
Autor: NIPO, VIAK/Backgrid/East News

W ostatni dzień lipca 2020 roku Billie Eilish wydała nowy utwór. Zgodnie z zapowiedzią i dość oczywistym tytułem piosenka "my future" jest kolejnym bardzo osobistym utworem, ale i tym razem Billie Eilish nie śpiewa tylko o sobie. Kogo naprawdę miała na myśli pisząc swój nowy hit? Zobaczcie, co Billie mówi o swojej nowej piosence "my future"!

Billie Eilish wydała właśnie nową piosenkę. To utwór "My Future", a właściwie "my future", bo Billie konsekwentnie używa w swojej twórczości wyłącznie małych liter.

Równie konsekwentnie artystka traktuje warstwę tekstową swoich piosenek. "my future" to kolejny utwór Billie, w którym znajdziemy bardzo osobisty tekst. O czym, a właściwie o kim, tym razem śpiewa piosenkarka?

Billie Eilish wyjaśniła to częściowo w jednym z wywiadów.

PIOSENKA Z POCZĄTKU KWARANTANNY

Jak we wszystkich dotychczasowych piosenkach, również przy utworze "my future" Billie Eilish pomagał jej brat, Finneas O'Connell.

Napisaliśmy ten utwór na samym początku kwarantanny. Ta piosenka jest dla mnie bardzo osobista i wyjątkowa. Dokładnie tam była moja głowa w trakcie jej pisania – pełna nadziei, podekscytowana, z szaloną ilością autorefleksji oraz samorozwoju

- wyjaśnia Billie Eilish fanom.

Osiemnastolatka z Los Angeles dodaje jednak, że po napisaniu utwór nabrał zupełnie nowego znaczenia.

W kontekście tego, co obecnie dzieje się na świecie, utwór nabrał nowego znaczenia. Mam nadzieję, że wszyscy znajdziecie w nim wartość dla siebie

- tłumaczy Billie pokazując, że tak naprawdę jej nowa piosenka jest nie tylko o niej, ale także o jej fanach i wszystkich ludziach, którzy w tym trudnym czasie przeżywają dokładnie to samo, co ona: dziwną mieszankę niepewności, nowych nadziei, ekscytacji, a czasem strachu.

Brzmi znajomo, prawda?

Animowany teledysk do nowej piosenki Billie Eilish "my future" stworzył australijski artysta Andrew Onorato.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Taking the little man for a walk 🚬 Post udostępniony przez Andrew Onorato (@andrewonorato)
NAJNOWSZE