Billie Eilish odwołała trasę Where Do We Go World Tour. "Próbowaliśmy różnych scenariuszy"

2020-12-04 20:03 es
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Koronawirus wywrócił świat do góry nogami. Niestety pandemia nie omija żadnej z branż. Od miesięcy nie odbył się żaden koncert, który przypominałby te z poprzednich lat. Artyści próbują przekładać swoje trasy lub przenosić je do internetu. Niestety Billie Eilish i jej ludzie zdecydowali, że Where Do We Go World Tour zostaje odwołana.

Billie Eilish to obecnie jedna z najpopularniejszych artystek świata. Chociaż ma zaledwie 18 lat, rzuciła na kolana cały przemysł muzyczny. We wtorek oficjalnie uznano ją za najpopularniejszą artystkę roku 2020 na Spotify. Wokalistka co miesiąc gromadzi 49 736 031 słuchaczy na platformie. Tym samym Billie Eilish pokonała Taylor Swift i Arianę Grande!

Muzyka Billie Eilish została też doceniona przez Akademie. Gwiazda otrzymała cztery nominacje do nagrody Grammy za swój singiel Everything I am z 2019 roku i jej balladę do nowego Bonda - No Time To Die.

Jednak nawet gigantyczna popularność Billie Eilish nie razi sobie z pandemią. Gwiazda, podobnie jak wiele koleżanek i kolegów z fachu musiała odwołać plany.

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Billie Eilish odwołała trasę koncertową

Where Do We Go World Tour miała się odbyć już na początku roku. Jednak przez koronawirusa trasa została przełożona. Teraz Billie Eilish i jej ludzie zdecydowali, że przekładanie w nieskończoność nie ma sensu. Where Do We Go World Tour odwołana!

Chociaż wiem, że tak wielu z was chce zatrzymać swoje bilety i vip-passy, ​​najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić dla każdego, jest jak najszybsze zwrócenie pieniędzy w wasze ręce.

Napisała Billie Eilish.

Wokalistka zapewniła także, że próbowano "w ramach trasy jak najwięcej różnych scenariuszy, ale żaden nie jest możliwy”.

Billie Eilish obiecała, że gdy tylko będzie to bezpieczne i możliwe, poinformuje o nowej trasie koncertowej. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość!

NAJNOWSZE