Billie Eilish otwarcie na temat religii. Była mocno wierząca! Co się stało?

2020-07-23 14:29 mm
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Czy Billie Eilish jest wierząca? Co myśli o religii i jak zapatruje się na sprawy kościoła? Dotąd piosenkarka niewiele mówiła o swojej religijności, teraz jednak postanowiła przerwać milczenie. W wywiadzie przeprowadzonym na potrzeby jednego z podcastów Billie Eilish otwarcie opowiedziała o roli religii w swoim życiu i o tym, jak zmieniło się jej podejście do kwestii wiary.

Billie Eilish wiele ostatnio mówi o swojej osobowości i relacjach rodzinnych, ale jak dotąd milczała na temat wiary. Teraz jednak postanowiła otwarcie porozmawiać o tym, jak wygląda jej podejście do religii.

Artystka wystąpiła niedawno w podcaście "me & dad radio" na Apple Music. Podczas rozmowy nieoczekiwanie wypowiedziała się na temat swojej religijności i wiary.

Billie Eilish zdradziła, że kiedy była młodsza, była bardzo religijną osobą. Co ciekawe, nie miała na to wpływu reszta jej rodziny, bowiem nikt z domowników nie był specjalnie religijny. Tak naprawdę Billie Eilish trudno dziś wytłumaczyć, skąd wzięło się u niej tak mocne zaangażowanie w sprawy wiary.

Moja rodzina nigdy nie była specjalnie religijna. Nie znałam nikogo, kto by był. Z jakiegoś powodu, jako młoda dziewczyna, stałam się niesamowicie religijna. Trwało to latami. A potem, w pewnym momencie, nie wiem, co się stało: to po prostu całkowicie zniknęło!

- wspomina Billie Eilish.

Billie wspomina, że nagle zupełnie zmieniła zdanie.

To było dziwne, bo niespodziewanie na kilka lat stałam się bardzo ANTYreligijna. Nie mam pojęcia, dlaczego tak się stało. Nie umiem wyjaśnić,. co sprawiło, że taka się stałam.

A potem, w kolejnym okresie mojego życia, stałam się otwarta na inne przekonania.

- wyjawia autorka hitu "bad guy".

Billie Eilish dodała, że obecnie jest otwarta na każdą wiarę.

Nie jestem ani wierząca, ani niewierząca. Podoba mi się myśl, że istnieje Bóg. Skąd mam wiedzieć, że nie istnieje? Nie mogę tego powiedzieć - nikt nie może

- dodaje artystka.

Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE