Brązowowłosa Billie Eilish przyszła na galę ubrana w śpiwór. Ładnie?

2021-12-05 9:56 es

Moda na noszenie sporo za dużych ubrań ma się świetnie. Najlepszym tego dowodem jest stylizacja Billie Eilish na Variety's 2021 Music Hitmakers Brunch. Wokalistka zaprezentowała światu nie tylko nową fryzurę, ale też nietuzinkową stylizację.

Billie Eilish weszła do show-biznesu z bardzo charakterystycznym wizerunkiem. Trudno było przejść obok niej obojętnie! Fioletowe włosy, za duże bluzy tworzyły bardzo oryginalny wizerunek. Później gwiazda podkręciła go, sprawiając sobie słynne zielone odrosty. Jakiś czas temu Billie Eilish ugrzeczniła fryzurę i przefarbowała się na blond.

Teraz gwiazda znowu zmieniła wizerunek. Na gali Variety's 2021 Music Hitmakers Brunch Billie Eilish zaprezentowała się w brązowych włosach i...ciekawej stylizacji.

GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37

Billie Eilish przyszła na galę w śpiworze

Jest zima, temperatura nie sprzyja... Też chcielibyśmy chodzić w kurtkach po kostki, przypominających ciepły śpiworek. I chociaż w Los Angeles temperatura jest trochę bardziej przyjazna, Billie Eilish i tak opatuliła się od stóp do głów.

Na Variety's 2021 Music Hitmakers Brunch wokalistka przyszła zaprezentować nową fryzurę w brązowym kolorze. Nowy kolor podkreśliła jednolitą stylizacją w burgundowym kolorze.

Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

NAJNOWSZE