Billie Eilish nagra piosenkę do Bonda?! Trwają rozmowy!

2020-01-14 12:29 kp
Billie Eilish
Autor: Invision/Invision/East News

Beyonce czy... Billie Eilish? W sieci od miesięcy trwają spekulacje na temat tego, kto zostanie autorem piosenki do nowego Bonda zatytułowanego "No Time To Die". Dotąd w kontekście bondowskiej piosenki mówiło się głównie o Beyonce. Tymczasem w sieci pojawiły się sensacyjne doniesienia - czy Billie Eilish zostanie najmłodszą w historii autorką utworu do Bonda?

Wiele wskazuje na to, że konkurs na muzyka, który zostanie autorem piosenki do nowej części Bonda pt. No Time To Die nadal jest otwarty. Choć w ostatnich dniach większość fanów filmu przekonanych jest, że to Beyonce zaśpiewa nowy utwór - ich zdaniem gwiazda sama ogłosiła to w zawoalowanych wiadomościach - na drodze może stanąć jej ktoś zupełnie niespodziewany.

To bez wątpienia byłaby prawdziwa sensacja. Jak donoszą zagraniczne media, producenci Bonda prowadzą rozmowy na temat utworu otwierającego film z... Billie Eilish.

Billie Eilish zaśpiewa w Bondzie?

Gdyby Billie Eilish rzeczywiście zaśpiewała piosenkę do Bonda, zostałaby najmłodszą w historii wykonawczynią numeru, ale i jedną z najkrótszym stażem w muzyce - Billie podbiła szturmem światową scenę dopiero w ubiegłym roku. Podobno rozmowy z przedstawicielami młodej gwiazdy wciąż trwają.

Przypomnimy, że poza Billie Eilish i Beyonce dotąd w kontekście piosenki do No Time To Die wymieniano m.in. Eda Sheerana, Duę Lipę czy ponownie Sama Smitha i Adele. A światowa premiera nowego Bonda zapowiedziana jest na początek kwietnia.

NAJNOWSZE