Chłopak Billie Eilish był rasistą i homofobem?! Matthew Vorce przeprasza za swoje wpisy

2021-06-18 19:03 es
Billie Eilish
Autor: Yui Mok/Press Association/East News

Billie Eilish przechodzi właśnie poważny kryzys wizerunkowy związany z rasizmem wobec Azjatów. Okazuje się, że jej chłopak, Matthew Vorce, ma podobne problemy. Chłopak Billie Eilish w przeszłości publikował rasistowskie i homofobiczne posty. Krytykował m.in. wygląd Adele. Teraz Matthew Vorce przeprosił za słownictwo, jakiego używał. Myślicie, że faktycznie żałuje swojego zachowania?

Billie Eilish jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. 19-latka dzięki swojej muzyce zdobyła nie tylko szczyty list przebojów, ale także serca fanów z wielu krajów. Niestety ostatnio nie mają dobrego czasu. Na Twitterze wiele osób pisze, że Billie Eilish ich zawiodła. Chodzi o nagranie, które trafiło do sieci. Czy Billie Eilish nabija się z Azjatów?!

Okazuje się, że w przeszłości takie same rzeczy robił chłopak Billie Eilish. Matthew Vorce opublikował na Instagramie długie przeprosiny.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Chłopak Billie Eilish przeprasza za rasistowski i homofobiczne wpisy

Każdy z nas pewnie ma na koncie wpisy, których żałuje. Jednak gdy robisz się sławny i chodzi o rasizm lub homofobie, sprawa robi się bardzo poważna.

Chłopak Billie Eilish ma na koncie sporo niechlubnych wpisów. W 2012 roku miał opisać Adele jako „brytyjską pannę Piggy”. Teraz Matthew Vorce przeprasza.

Chcę przeprosić za rzeczy, które pisałem w przeszłości w mediach społecznościowych. Język, którego użyłem, był krzywdzący i nieodpowiedzialny i rozumiem, jak obraźliwe są te słowa. Czy to był tekst, cytat, czy po prostu byłem głupi, to nie ma znaczenia. Wstydzę się i bardzo mi przykro, że użyłem ich w dowolnym kontekście. Nie tak zostałem wychowany i nie w to wierzę.

Pisał na stories Matthew Vorce.

Chłopak Billie Eilish obiecał, że więcej nie będzie używać krzywdzącego języka. Dodał także, że bierze pełną odpowiedzialność za swoje słowa i szczerze za nie przeprasza.

Przekonał Was?

NAJNOWSZE