Billie Eilish błaga fanów o zmianę zachowania! Dzięki niej internet przejdzie rewolucję?

2019-10-21 13:08 AM
Billie Eilish
Autor: Invision/Invision/East News

Kolejna gwiazda ma nadzieję, że upora się z hejtem i nauczy internautów lepszego traktowania siebie nawzajem. Tym razem to Billie Eilish bierze sprawy w swoje ręce i rusza do walki z hejterami! Jak wygląda jej metoda?

Billie Eilish szybko zdobyła serca fanów muzyki. To dziewczyna obok której nie da się przejść obojętnie! Eilish raczej nie ma problemu z wyrażaniem siebie i z mówieniem o tym co myśli. Ostatnio mogli się o tym przekonać jej fani.

BILLIE EILISH ZOSTAŁA SKRYTYKOWANA?

Jak informuje serwis Aceshowbiz, Billie Eilish zaapelowała do swoich fanów, aby stali się dla siebie milsi w mediach społecznościowych. Billie zareagowała tak zaraz po tym, jak przeczytała negatywne opinie na swój temat na Twitterze. Piosenkarka nie powiedziała, co dokładnie tam wyczytała, ale dała do zrozumienia, ale to wystarczyło, by zachęcić internautów do innego sposobu traktowania siebie nawzajem.

„Nie chce wiedzieć czy mnie bronisz czy nie, ponieważ widzę, że to jest wredne. Nie próbuję tego dostrzec, widziałam już tego wiele. Naprawdę do kitu jest to, jak niegrzeczni jesteście do siebie nawzajem. Nie obchodzi mnie, czy ludzie mnie lubią. Jestem do tego bardzo przyzwyczajona, mam tyle miłości i wsparcia, że nie jest to dla mnie ważne. Rozumiem, że próbujesz mnie bronić, ale czasami, gdy próbujesz kogoś bronić, jesteś jeszcze bardziej wredny. Nie sądzę, żeby to było sprawiedliwe. Po prostu bądźcie dla siebie milsi”. – apelowała Billie Eilish.

Billie Eilish to nie jedyna gwiazda, która zwraca uwagę na problem hejtu i nienawiści w sieci. Niestety problem ten wciąż jest powszechnie znany. Mamy nadzieję, że choć część osób, która to przeczytała zastosuje się do słów piosenkarki!

Zobacz też: 

NAJNOWSZE