Dom Wielkiego Brata

i

Autor: TVN Dom Wielkiego Brata

Big Brother: Widzowie krytykują Filipa Chajzera! „Nie da się tego oglądać”

2019-03-23 21:00

Telewizja TVN osiągnęła spory sukces dzięki decyzji o przywróceniu na antenę hitowego programu Big Brother. Poczynania mieszkańców domu Wielkiego Brata są szeroko komentowane nie tylko w mediach tradycyjnych, ale też społecznościowych. I właśnie w tych drugich można znaleźć wiele opinii, że Filip Chajzer jako prowadzący wieczorne wydania programu nie radzi sobie najlepiej. Co zarzucają mu widzowie?

Big Brother to fenomen na skalę światową. Telewizja TVN jednak 18 lat temu postanowiła zrezygnować z tego formatu. Ostatnio władze stacji zdecydowały się przywrócić program Big Brother. Tym razem uczestnicy mieszkają nie w specjalnie zbudowanym domu z kontenerów, a w ekskluzywnej willi z basenem i własnym jeziorem. Ten dom naprawdę robi wrażenie. Mimo tego, że nie minął jeszcze tydzień od wejścia uczestników do domu Wielkiego Brata, ich zachowanie już wzbudza wiele emocji. Jeden z uczestników na przykład postanowił już opuścić program.

Relacji z domu Wielkiego Brata na antenie TVN7 jest naprawdę dużo. Najpóźniej, bo po 23, można oglądać „Big Brother Nocą”. To półgodzinny program, w którym prowadzący rozmawia z psychologiem, który szczegółowo analizuje poszczególne zachowania uczestników programu. W roli prowadzącego miała pojawić się Urszula Chincz, ale ostatecznie – jak informują tabloidy ze względu na zbyt wygórowane wymagania finansowe – ta rola przypadła Filipowi Chajzerowi.

I właśnie tu zaczynają się schody. Widzowie bowiem nie byli zachwyceni tą zmianą. Ich zdaniem Filip Chajzer nie nadaje się najlepiej na prowadzącego taki program. W sieci pojawiły się komentarze, że dziennikarz powinien „wypić mniej energetyków” czy „w końcu dać dojść do słowa pani psycholog”. Po pierwszych programach Filip trochę spuścił z tonu, więc wychodzi na to, że głos internautów dotarł do produkcji programu. To tylko jednak podejrzenia.

A Waszym zdaniem jak Filip Chajzer wypadł w roli prowadzącego program Big Brother? Naszym zdaniem każdemu trzeba dać szansę. W końcu trzeba się oswoić z nową sytuacją! :)

ZOBACZ TAKŻE:

GOŁO I WESOŁO!
Gwiazdy nago na Instagramie

Autor: instagram.com

Te gwiazdy uwielbiają się rozbierać. Poznajesz czyje to zdjęcia? [QUIZ]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE