Te gwiazdy uwielbiają się rozbierać. Poznajesz czyje to zdjęcia? [QUIZ]

2019-03-22 15:04
Gwiazdy nago na Instagramie
Autor: instagram.com

Gwiazdy nago na Instagramie już dawno przestały szokować. Mimo, iż regulamin tego serwisu wyraźnie zabrania wrzucania nagich zdjęć, artystki i celebrytki nic sobie z tego nie robią i regularnie balansują na cienkiej linii zakazu zamieszczając na swoich kontach coraz odważniejsze fotki.

Przykłady można mnożyć - niemal wszystkie gwiazdy prędzej czy później decydują się na nagie fotki. Jedne robią selfie w łazience, inne wrzucają gorące fotki z plaży, a jeszcze inne po prostu zamieszczają na Instagramie swoje sexy sesje zdjęciowe dla magazynów.

Nie musimy chyba dodawać, że nagie zdjęcia gwiazd zawsze wzbudzają na Instagramie spore zainteresowanie i chyba właśnie dlatego szefowie tego serwisu prawie nigdy nie reagują na rozebrane fotki swoich najbardziej lubianych użytkowniczek :)

GWIAZDY NAGO
Marta Linkiewicz - Instagram

Autor: instagram.com / linkimaster

Marta Linkiewicz NAGO na Instagramie. "Esmeralda Godlewska to przy tobie kobieta z klasą"

GWIAZDY NAGO NA INSTAGRAMIE. ROZPOZNASZ JE PO FRAGMENCIE ZDJĘCIA?

Zdjęcia gwiazd nago cieszą się na Instagramie ogromną popularnością, dlatego zakładamy, że wielu fanów nie będzie miało problemów z rozpoznaniem najbardzie seksownych i najgłośniejszych rozebranych fotek popularnych artystek i celebrytek. O niektórych z nich było swego czasu głośno...

Poznajecie te fotki? Ile gwiazd ze zdjęć uda Wam się rozszyfrować? :)

Uwaga: odpowiedzi znajdziecie w galerii poniżej, ale spróbujcie najpierw samodzielnie rozwiązać nasz quiz :)) Powodzenia!

Podpowiedzi do quizu:

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE