Big Brother 2019: Nowa osoba zamieszka w domu Wielkiego Brata! Kto to jest?

2019-11-17 16:00 DR
Nowa Arena - Big Brother 2
Autor: Kuba Adamiak Big Brother 2019: głosowanie online i SMS. Jak oddać głos na uczestnika, który ma opuścić program?

Program Big Brother 2019 jest jednym z tych show, które wśród widzów wzbudza ogromne emocje. Ostatnio dom Wielkiego Brata opuściła jedna z mieszkanek. Wszystko przez sprawy uczuciowe. W związku z tym podczas dzisiejszej Areny Big Brother zyska nowego uczestnika. Kto to będzie? Zdecydować może każdy!

Program Big Brother jest jednym z najpopularniejszych formatów reality show na świecie. W Polsce był on mega popularny kilkanaście lat temu. Ostatnio jednak telewizja TVN7 postanowiła odświeżyć show i przywrócić je na antenę swojej stacji. I tak właśnie trwa drugi sezon programu po dłuższej przerwie. Ma on spore grono wiernych fanów. Tym nie trzeba tłumaczyć, co ostatnio się wydarzyło w programie, ale tym, którzy nie są zorientowani, napiszemy. Od początku w domu Wielkiego Brata mieszkali między innymi Natalia i Kamil. Po jakimś czasie dołączyła do nich Ewa, która rozkochała w sobie… zarówno Kamila jak i Natalię. Po tym gdy „Natan” opuścił dom Wielkiego Brata podczas Areny, Ewa wpadła w objęcia Kamila. Ostatecznie, po spotkaniu z Natalią w sekretnym pokoju, Ewa opuściła dom na własne życzenie.

To właśnie dlatego już dziś do domu Wielkiego Brata ma wejść nowy uczestnik. Wybrać mają go sami internauci, którzy mogą wziąć udział w facebookowym głosowaniu.

Jeszcze nic nie jest pewne, ale wszystko wskazuje na to, że nowym mieszkańcem domu Wielkiego Brata zostanie Bartłomiej. To właśnie on – póki co – ma najwięcej pozytywnych reakcji. Myślicie, że ożywi trochę atmosferę w domu?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE