Big Brother 2: Małgorzata Rozenek-Majdan wejdzie do domu Wielkiego Brata?

2019-11-11 17:00 DR
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

W drugiej po dłuższej przerwie edycji programu Big Brother uczestnicy się nie nudzą. Nie dość, że mają ciekawe zadania, to jeszcze co jakiś czas odwiedzają ich gwiazdy. Była już Magda Gessler, Maja Sablewska i Tomasz Karolak. Niewykluczone, że do tego grona dołączy Małgorzata Rozenek-Majdan, która mogłaby sprawdzić czystość w domu Wielkiego Brata. A byłoby co sprawdzać… ;)

Big Brother powrócił do Polski po dłuższej przerwie. Jego druga edycja jest bardzo popularna. Uczestnicy mają wiele ciekawych zadań, a do tego wszystkiego w tym sezonie odwiedzają ich gwiazdy, które urozmaicają im pobyt w domu Wielkiego Brata. Była już Magda Gessler, która gotowała z uczestnikami, Maja Sablewska, która dbała o ich styl i Tomasz Karolak, z którym uczestnicy mogli podszkolić się ze sztuki aktorskiej. Jak informują dziennikarze Faktu, wkrótce do domu może zawitać kolejny gość.

Ma nim być Małgorzata Rozenek-Majdan, która podobno bardzo lubi format programu Big Brother.

Małgosia od dawna marzyła o tym, by tam wejść, a gdy w nowym sezonie zapraszane są tam gwiazdy, spytała, czy i ona mogłaby odwiedzić uczestników show. Gosi bardzo podobały się wizyty Tomka Karolaka i Magdy Gessler w domu Wielkiego Brata. Do tego pomyślała, że jej wizyta mogłaby pomóc uczestnikom, bo dziewczyny mają problem ze sprzątaniem i kilka razy wspomniały nawet, że przydałby się im test białej rękawiczki

mówi informator dziennikarzy Faktu.

Póki co nie ma oficjalnej informacji na ten temat. Jeżeli jednak faktycznie Małgosia Rozenek-Majdan wejdzie do domu Wielkiego Brata, to obejrzycie ten odcinek?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE