Hailey i Justin Bieber, Miley Cyrus i Taylor Swift. Te gwiazdy uczyły się w domu

2021-04-17 18:30 es

Nauka domowa w Polsce to raczej rzadkość. jednak w USA cieszy się większym powodzeniem. Zupełnie tak jak wszystko, ma swoje wady i zalety. Mówi się, że nauczanie domowe nie jest tak efektywne, jak to w szkole. A jednak jest sporo gwiazd, które osiągnęły sukces, nie chodząc do szkoły. Kto to taki?

Nie jest tajemnicą, że życie gwiazd wygląda inaczej, niż "zwykłych" śmiertelników. Kiedy w wieku na przykład 15 lat zarabiasz miliony, koncertujesz na całym świecie, a mnóstwo ludzi wyznaje ci miłość, można zwariować. Trzeba też pamiętać o kwestiach bezpieczeństwa. Niektóre gwiazd poza fanami mają stalkerów i psychofanów... Kwestia bezpieczeństwa to częsty argument za nauczaniem domowym.

W USA cieszy się ono większą popularnością niż w Polsce. Szczególnie w przypadku młodych gwiazd. Obowiązki zawodowe i kontrakty trudno pogodzić z codziennymi zajęciami w szkole. Dlatego wiele gwiazd przechodzi w domowy tryb nauczania.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

I chociaż domowa nauka nie cieszy się najlepszą opinią, wśród celebrytów jest wiele osób, które kończyły szkołę właśnie w ten sposób. A skoro są międzynarodowymi super gwiazdami, to chyba jednak nie jest tak źle...

Jakie gwiazdy uczyły się w domu?

Gwiazdy, które są ze sobą spokrewnione

Pytanie 1 z 6
Potomkiniami króla Edwarda I są...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE