Beyonce i Jay-Z to królewska para show-biznesu? Razem zbudowali imperium!

2021-10-16 15:55 es

Beyonce i Jay-Z to jedno z najbardziej wpływowych małżeństw w branży rozrywkowej. Razem stworzyli nie tylko wielkie hity, ale również prawdziwe imperium. Wytwórnie, organizacje, firmy odzieżowe, Tidal... czego oni razem nie osiągnęli! Nazywając ich parą królewską show-biznesu, nie przesadzimy ani trochę!

Beyonce i Jay-Z tworzą jedno z najbardziej wpływowych małżeństw świata. O ich zasługach dla muzyki można by długo pisać. Wspólnie wypuścili hity znane i doceniane na całym świecie! Swojego czasu nie było dyskoteki, która nie zagrałaby kilka razy w ciągu nocy Crazy in love! A album, który wydali jako The Carters? Everything is Love zadebiutował na drugim miejscu słynnej listy Billboard 200. O ich teledysku do Apeshit mówił cały świat. Muzeum Luwr przygotowało nawet specjalną trasę po obiekcie- śladami Beyonce i Jay-Z.

To tylko wierzchołek sukcesów, które osiągnęli wspólnie. A przecież solowe kariery Beyonce i Jay-Z to istna kopalnia biznesów. Tidal, marka alkoholu, brand odzieżowy, wytwórnia, organizacja charytatywna... Długo by wymieniać, czym zajmują się państwo Carter, gdy nie robią muzyki!

Prywatnie Beyonce i Jay-Z też mają spore sukcesy. Małżeństwo wychowuje trójkę dzieci - Blue Ivy oraz bliźniaki, Sir i Rumi. Jednak ich życie nie zawsze jest idealne... W 2016 roku z albumu Beyonce Lemonade fani dowiedzieli się, że Jay-Z zdradził żonę. Raper potwierdził to na swoim krążku 4:44.

Ta muzyczna terapia pomogła im pokonać kryzys i w 2018 roku razem ruszyli w światową trasę koncertową On the Run II Tour.

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

Dziś zdaje się, że Beyonce i Jay-Z pokonali wszystkie demony. Często widzimy ich razem na Instagramie wokalistki, gdzie zachwycają na kolejnych galach i eventach. Niedawno wzięli udział w kampanii reklamowej luksusowej biżuterii Tiffany.

To prawdziwa para królewska show-biznesu! Tylko na nich spójrzcie!

NAJNOWSZE